Domovská stránka Aktuality Stojany s plastovými boxy

Stojany s plastovými boxy

9. 1. 2015
Abyste měli vždy dobrý přehled o drobném uskladněném materiálu, měli byste si do své dílny, skladu či prodejny pořídit kvalitní stojany s plastovými boxy. V nabídce společnosti Regaz si můžete pořídit nejrůznější typy těchto stojanů, které vám usnadní hledání potřebného materiálu.
 
Kovové stojany, které společnost Regaz nabízí, se od sebe liší především svými rozměry a počtem plastových boxů, které se do jednotlivých stojanů dají umístit. Vybírat můžete z regálů, které mají rozměry jednak 1067(š)x542(h)x1817(v) mm, jednak 1067(š)x925(h)x1817(v) mm.
 
V prvním případě se jedná o jednostranné stojany, které můžete umístit kamkoliv ke stěně. Nejmenší z nabízených stojanů disponuje 5 ks polic. Součástí stojanu je také 9 ks malých plastových zásobníků 3 ks větších boxů. Pokud potřebujete něco většího, můžete si pořídit stojan s 9 ks polic, ke kterým náleží 24 ks malých, 12 ks středních a 3 ks velkých zásobníků. V nabídce najdete také stojan s 12 ks policemi, který se prodává společně s 45 ks malých plastových zásobníků, 30 ks středních a 8 ks větších boxů. Největší stojan tvoří 13 ks polic. Jeho součástí je i 99 ks plastových boxů, přičemž malých zásobníků je 63 a větších 36.
 
Kromě jednostranných kovových stojanů najdete v nabídce společnosti Regaz také oboustranné stojany. Plastové boxy tedy můžete umístit z obou stran stojanu, čímž získáte více místa pro uskladnění drobného materiálu. V podstatě se jedná o stejné typy stojanů, které jsou ale policemi vybaveny také z druhé strany, takže na něj lze umístit dvojnásobek plastových boxů. Najdete zde tedy stojan s 10 ks polic, na které lze celkem umístit 18 ks malých zásobníků a 6 ks větších boxů. Do stojanu s 18 ks policemi se tedy vleze 48 ks malých, 24 ks středních a 6 ks velkých boxů. Díky oboustrannému pojetí se tak do tohoto stojanu dá umístit celkem 78 růzvně velkých plastových boxů.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz