Domovská stránka Produkty Dielenský nábytok

Dielenský nábytok

Pokiaľ vyžadujete skvelý design a kvalitu, je Regaz Sk Vaša správna voľba. Sme schopní navrhnúť vybavenie dielní a pracovísk takmer s akoukoľvek špecializáciou. Záruku na dielenský nábytok FAMI poskytujeme na 60 mesiacov.
 
Dielenský nábytok je veľmi obľúbený vo výrobných priestoroch, montážnych a baliacich dielňach, servisoch a všade tam, kde je potrebný odolný a stabilný nábytok. Dielenský nábytok je všeobecne konštruovaný tak, aby zaisťoval ochranu ako produktom a nástrojom, tak aj vysokú mieru bezpečia pre osoby, ktoré sa každý deň v priestoroch dielne nachádzajú. Používanie kvalitného dielenského nábytku tak predchádzate riziku úrazu pracovníkov. Dielenský nábytokVám ponúka praktickú alternatívu pre vybavenie kancelárskych alebo dielenských prevádzok. Svojou bezpečnosťou, praktickosťou a dlhou životnosťou kovový nábytok výborne obstojí i v náročných prevádzkových podmienkach. Kovový nábytok nie je náročný na údržbu a vyniká vysokou kvalitou dielenského spracovania. Vo väčšine prípadoch je nábytok vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.
 
Použitie dielenského nábytku

Šatníkové skrine - kovové šatníky sú typickým príkladom dielenského nábytku, ktorý ponúka uplatnenie ako v dielenských šatniach, tak i v športových centrách, bazénoch alebo školách. Uplatnenie tohto typu kovového nábytku je skutočne rozmanité. Skrine sú vyrobené z kovového plechu vo zváranom alebo montovanom prevedení. V hornej i spodnej časti dverí sú praktické vetracie otvory. Bezpečie potom zaručujú cylindrické zámky osadené vo dverách. Dielenské pracovné stoly Dielenské pracovné stoly sú určené pre remeselné a iné práce, ktoré vyžadujú tento typ kovového dielenského nábytku. Konštrukcia rámu stola je vytvorená z kovového plechu alebo z oceľových profilov, pracovnú dosku tvorí vo väčšine prípadov drevený masív. Dielenské stoly sú dobre chránené proti korózii práškovým lakom vo farebných odtieňoch RAL. Prednosť tohto kovového nábytku je predovšetkým dokonalá variabilita zostavenia. Stoly je možné kombinovať s ďalším kovovým dielenským nábytkom a tvoriť tak jednotné vybavenie dielne. Kovové montážne vozíky Čo je ďalším typickým príkladom pre kovový dielenský nábytok? Rozhodne kovový montážny vozík. Vozíky sú ideálnym vybavením pre dielne a servisné strediská. Ponúkajú prehľadné usporiadanie náradia a nástrojov spolu s vynikajúcou mobilitou. Vozíky sú vyrobené z robustnej samonosnej konštrukcie opatrené pojazdovými kolieskami s brzdou.
 
Kovový nábytok

Kovový nábytok je najmä vďaka mimoriadnej odolnosti povrchu a pevnosti konštrukcie často používaný vo výrobných priestoroch, laboratóriách, dielňach, skladoch či kanceláriách. Kovový nábytok výrobcu Fami vyniká vysokou kvalitou, moderným designom a množstvom možností jeho využitia . Vďaka pokročilým technológiám využívaných pri výrobe sa tento dielenský kovový nábytok radí medzi najkvalitnejší v Európe. Je vyrobený z pevného lisovaného oceľového plechu v kombinácii s plastmi, gumou alebo drevom. V našej ponuke nájdete ako kompletné zostavy kovového nábytku, tak jednotlivé prvky, ktorými môžete svoju dielňu alebo kanceláriu vybaviť.

  • Kompletné zostavy kovového nábytku - pre inšpiráciu ponúkame niekoľko kompletných zostáv dielenského nábytku pre Vašu dielňu. Ponúkame len kvalitný kovový nábytok.
  • Nábytok pre uloženie NC nástrojov - pre bezpečné ukladanie nástrojov ponúkame nástrojové lôžka, nástrojové skrine a vozíky. Tento kovový nábytok mimo bežného použitia umožňuje tiež vertikálne ukladanie nástrojov v nástrojových rámoch. Týmto sa veľmi odlišuje od bežného dielenského nábytku, uľahčí Vám organizáciu dielne a vyrieši problémy so skladovaním NC nástrojov.
  • Dielenské skrine - v našej ponuke nájdete tiež kovové policové skrine rôznych rozmerov a prevedení. Či už ide o skriňu s posuvnými, krídlovými alebo roletovými dverami iste si vyberiete tú, ktorá splňuje Vaše predstavy. Skrine môžu obsahovať nielen police, ale tiež zásuvky s vysokou nosnosťou, plastové prepravky a perforované panely pre prehľadné uloženie náradia. Kovový nábytok v tejto kategórii patrí medzi najobľúbenejšie produkty v našej ponuke.
  • Skrine na PC - počítače sa stále častejšie objavujú aj v dielňach či výrobných halách a tieto kovové skrine im zaistia ochranu pred prachom, nečistotami a ďalšími vplyvmi. Kovový nábytok pre výpočtovú techniku vám zaistí dlhú životnosť všetkých komponentov PC.
  • Zásuvkové skrine - ponúkame pojazdné i stacionárne kovové skrine so zásuvkami vrátane ďalšieho príslušenstva, vďaka ktorému môžete zásuvky mnohými spôsobmi členiť.
  • Šatníkové skrine - patria do každej dielne. Kovový nábytok priamo pro Vás.

S nami sa môžete spoľahnúť na profesionálny prístup a kvalitný kovový nábytok. Taliansky výrobca Fami ponúka kovový nábytok so špeciálnymi povrchovými úpravami, takže je veľmi odolný a zároveň moderný.
Aktuality - Dielenský nábytok SK
Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra17. 10. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Nitre perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina1. 10. 2021 Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe kovového nábytku a plastových prepraviek. Nie je nič jednoduchšie, ako mať priestor pre efektívnu a rýchlu prácu, kterú Vám zariadi jedine náš kovový nábytok a plastové prepravky v Žiline.
Kovový nábytok a plastové prepravky Prešov19. 9. 2021 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prešovskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava22. 8. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Bratislave perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Dielenské skrine10. 4. 2020 Dielenské skrine nájdu využitie nielen v dielňach, ale aj na mnohých ďalších miestach, ako sú napr. Servisy, archívy, sklady a ďalšie miesta, kde je potreba dostatok dobre chráneného úložného priestoru.
Dielenské skrine na náradie20. 3. 2020 Dielenské skrine sú veľmi užitočné, hodí sa najmä do dielní, výrobní, laboratórií, archívov a ďalších miest, kde je potrebné skríň, ktoré sú kvalitné, odolné a dokážu si svoju funkčnosť i vzhľad uchovávať desiatky rokov, bez ohľadu na nepriaznivé vplyvy prostredia.