Domovská stránka Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov

Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov

28. 8. 2022
 
Dielenské NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru. Ďalšou výhodou ich používania je viditeľnosť a lepšia prehľadnosť ukladaných NC nástrojov v Prešove. Zároveň máte nástroje vždy pohodlne po ruke.

Tieto skrine ponúkame v rôznej šírke a hĺbke a štandardne v tomto farebnom prevedení:

  • modrá RAL 5012
  • svetlo sivá RAL 7035
  • antracitová RAL 7016
  • prípadne kombinácia týchto 3 farieb

Dielenské skrine pre NC nástroje v Prešove

Rámy NC skríň sú výškovo nastaviteľné a je ich možné nainštalovať vodorovne alebo pod uhlom. Nástrojové rámy sú vo farbe šedej RAL 7000. V ponuke máme tieto skrine pre NC nástroje s posuvnými alebo roletovými dverami, prípadne otvorené bez dverí.

Ponúkané skrine neobsahujú plastové nástrojové lôžka ani nástroje. Okrem skríň máme v ponuke aj tieto plastové nástrojové lôžka, ktoré sú odolné proti minerálnym olejom a nárazom. NC nástrojové lôžka sa uchytávajú do rámov pomocou skrutiek.

Pre lepší prehľad a organizáciu NC nástrojov sú naše skrine na NC nástroje vhodné na bezpečné uloženie nástrojov, ktoré vám zabezpečia nielen prehľad o používaných nástrojoch, ale aj záruku, že plastové lôžka nepoškodia nástroje. Lôžka NC nástrojov sú vyrobené z ABS plastu a sú odolné voči minerálnym olejom a nárazom. Lôžka sa dodávajú v rôznych verziách, ktoré sú vhodné pre širokú škálu komerčne dostupných nástrojov. Pre lepšiu manipuláciu sú lôžka NC nástrojov pripevnené k rámom pomocou skrutiek. Tieto rámy môžu byť namontované v zásuvkách, s výškovo nastaviteľnými podperami alebo upevnené priamo v telese skrinky. Ak je rám pre lôžka NC nástrojov upevnený v telese skrine, môže byť držaný vodorovne alebo pod uhlom. Konštrukcia NC skríň na náradie môže byť s krídlovými dverami, roletou alebo otvoreným korpusom. Štandardné farby skriniek sú modrá RAL5012, svetlosivá RAL7035, antracitová RAL7016 a ich kombinácie. Rámy nástrojov sú v tmavosivej farbe RAL7000. Plastové záhony NC sú červené.

Dielenské skrine pre NC nástroje vám bleskovo dodáme kdekoľvek v Prešove.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava31. 7. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Bratislave, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz