Domovská stránka Produkty Prepravky, nádoby, boxy Plastové nádoby Zeus

Plastové nádoby Zeus

Polypropylénové zásobníky série Zeus sú vhodné pri uskladňovaní a preprave tovaru. Sú veľmi ľahké a vďaka úplne hladkému vnútru ľahko čistiteľné. Sú vybavené odolnými hranami, ktoré umožňujú stabilné a isté skladovanie. Jednoduché skladovanie, spojené s vysokou kapacitou týchto zásobníkov, zaisťuje ideálne využitie priestoru a jednoduchú manipuláciu. Zásobníky sa perfektne prispôsobia na paletu a sú ľahko prepraviteľné vozíkom vďaka ich pevnému dnu. Materiál obsahuje správnu ochranu a je vždy ľahko dostupný.
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
1,00 €
49,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality - Plastové nádoby Zeus SK
Potrebujete plastové Euro prepravky?16. 11. 2023 Plastové prepravky Athena aj Euro prepravky vynikajú svojou odolnosťou voči väčšine slabých kyselín, lúhom, tukom, silným nárazom i skrúteniu.
Plastové boxy a prepravky24. 8. 2023 Plastové boxy a prepravky použijete pre nejrůznější účely. Všetky sú vyrobené z vysoko kvalitných mateirálov a vhodných jako účinné vratné obaly.
Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica6. 6. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Považskej Bystrici perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Zvolen30. 4. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade vo Zvolene perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Zvolen Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Prievidza30. 1. 2022 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prievidzskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Poprad9. 1. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Poprade.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz