Domovská stránka Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina

Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina

1. 10. 2021

Poznáte to, či máte malú alebo veľkú dieľňu či sklad, tak máte určite pocit, že nemáte dostatok úložného miesta. Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe kovového nábytku a plastových prepraviek v Žiline. Nie je nič jednoduchšie, ako mať priestor pre efektívnu a rýchlu prácu, kterú Vám zariadi jedine náš kovový nábytok a plastové prepravky.

Kovový dielenský nábytok Žilina

Radi by sme Vám predstavili, široký výber kovového dielenského nábytku rôznych rozmerov a využitia. Dielenský nábytok Žilina je vyrobený z kvalitného materiálu. Má povrchovú úpravu, ktorá pomáhá odolávať nepriaznivým  vplyvom a nepodlieha korózii. Kovový nábytok nájde využitie nielen v dielňach, ale taktiež na mnohých ďalších miestach, ako sú napr.: servisy, archívy, sklady a dalšie miesta, kde je potrebný dostatok dobre chráneného úložného priestoru.

K dispozícii pre Vás máme rôzne kategórie kovového nábytku, napr.:

 1. šatníkové skrine,
 2. nástrojové vozíky,
 3. dielenské skrine,
 4. zásuvkové skrine,
 5. skrine na PC,
 6. pracovné stoly,
 7. kovové debny a veľa ďalšieho nájdete v našej pouke.

V prípade, že žiadny predefinovaný nábytok nezodpovedá Vašim predstavám, môžete sa na nás obrátiť aj v Žiline a naši kolegovia Vám rádi s výberom poradia.

Plastové prepravky Žilina

Plastové prepravky v Žiline sú veľmi často využívaným prvkom v dielňach alebo skladoch, a to prevažne vďaka svojim výborným vlastnostiam. Sú vysoko odolné proti nárazom, vplyvu tepla, kyselín a ďalších látok, ktoré sa často v priemyselnej výrobe využívajú. Ďalšou veľkou výhodou plastových prepraviek je ich multifunkčnosť. Sú veľmi stabilné a ľahko sa s nimi manipuluje. Potreby každého sú veľmi individuálne, preto i u plastových prepraviek máte možnosť si vybrať z niekoľkých variánt, rozmerov a farieb.

K dispozícii pre Vás máme aj v Prešove rôzné plastové prepravky, napr.:

 1. stohovacie boxy série Zeus,
 2. stohovacie euro prepravky série Athena,
 3. stohovacie prepravky KLT,
 4. skosené stohovacie boxy,
 5. regálové prepravky série Multibox,
 6. skladacie stohovacie prepravky bez veka / s vekom,
 7. kónické prepravky DELTA,
 8. kónické stohovacie prepravky série Minerva,
 9. stohovacie euro prepravky série Athena – vhodné pre styk s potravinami,
 10. samostatné vyklápacie nádoby Practibox.
Takmer do všetkých prepraviek Vám môžeme ponuknut taktiež rôzne delenia a deliace prepážky.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz