Domovská stránka Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina

Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina

1. 10. 2021

Poznáte to, či máte malú alebo veľkú dieľňu či sklad, tak máte určite pocit, že nemáte dostatok úložného miesta. Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe kovového nábytku a plastových prepraviek v Žiline. Nie je nič jednoduchšie, ako mať priestor pre efektívnu a rýchlu prácu, kterú Vám zariadi jedine náš kovový nábytok a plastové prepravky.

Kovový dielenský nábytok Žilina

Radi by sme Vám predstavili, široký výber kovového dielenského nábytku rôznych rozmerov a využitia. Dielenský nábytok Žilina je vyrobený z kvalitného materiálu. Má povrchovú úpravu, ktorá pomáhá odolávať nepriaznivým  vplyvom a nepodlieha korózii. Kovový nábytok nájde využitie nielen v dielňach, ale taktiež na mnohých ďalších miestach, ako sú napr.: servisy, archívy, sklady a dalšie miesta, kde je potrebný dostatok dobre chráneného úložného priestoru.

K dispozícii pre Vás máme rôzne kategórie kovového nábytku, napr.:

 1. šatníkové skrine,
 2. nástrojové vozíky,
 3. dielenské skrine,
 4. zásuvkové skrine,
 5. skrine na PC,
 6. pracovné stoly,
 7. kovové debny a veľa ďalšieho nájdete v našej pouke.

V prípade, že žiadny predefinovaný nábytok nezodpovedá Vašim predstavám, môžete sa na nás obrátiť aj v Žiline a naši kolegovia Vám rádi s výberom poradia.

Plastové prepravky Žilina

Plastové prepravky v Žiline sú veľmi často využívaným prvkom v dielňach alebo skladoch, a to prevažne vďaka svojim výborným vlastnostiam. Sú vysoko odolné proti nárazom, vplyvu tepla, kyselín a ďalších látok, ktoré sa často v priemyselnej výrobe využívajú. Ďalšou veľkou výhodou plastových prepraviek je ich multifunkčnosť. Sú veľmi stabilné a ľahko sa s nimi manipuluje. Potreby každého sú veľmi individuálne, preto i u plastových prepraviek máte možnosť si vybrať z niekoľkých variánt, rozmerov a farieb.

K dispozícii pre Vás máme aj v Prešove rôzné plastové prepravky, napr.:

 1. stohovacie boxy série Zeus,
 2. stohovacie euro prepravky série Athena,
 3. stohovacie prepravky KLT,
 4. skosené stohovacie boxy,
 5. regálové prepravky série Multibox,
 6. skladacie stohovacie prepravky bez veka / s vekom,
 7. kónické prepravky DELTA,
 8. kónické stohovacie prepravky série Minerva,
 9. stohovacie euro prepravky série Athena – vhodné pre styk s potravinami,
 10. samostatné vyklápacie nádoby Practibox.
Takmer do všetkých prepraviek Vám môžeme ponuknut taktiež rôzne delenia a deliace prepážky.
Aktuality
Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra17. 10. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Nitre perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Prešov19. 9. 2021 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prešovskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Košice4. 9. 2021 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Košiciach.
Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava22. 8. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Bratislave perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Regály a regálové systémy Senica25. 7. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Senici zaradiť!
Regály a regálové systémy Brezno16. 7. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Brezno Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.