Domovská stránka Produkty Regále a regálové systémy

Regále a regálové systémy

Prednosťou nami ponúkaných regálových systémov je predovšetkým dokonalá variabilita zostavenia, veľká odolnosť a nosnosť políc či stĺpcov. Výšková nastavitelnosť políc je od 25 mm, Váš regál si teda môžete prispôsobiť priamo Vašej potrebe. Policové regály je možno vybaviť rôznym príslušenstvom, deliacimi priečkami, ktoré uchovajú prehľad vo Vašom skladu. Všetky nami ponúkané prepravky sú vhodné do ponúkaných regálov.
 
Regály vám uľahčia organizáciu skladu a ušetria miesto – môžete v nich tak uskladniť viac materiálu. Potrebujete regály s policami k vystavovaniu ponúkaného tovaru v predajniach? Nemáte kam uložiť náradie v dielňach alebo tovar v skladoch? Ponúkame Vám produkty určené presne pre Vás. Neviete, ktorý regál z našej ponuky si pre svoje potreby vybrať? Pomôžeme Vám! Regály v ponuke sa líšia nosnosťou, rozmermi, spôsobom konštrukcie a materiálom použitým pri ich výrobe.
 
Typy regálov v našej ponuke

  • Policové regály - nájdete u nás široký výber policových regálov, ktoré môžete využiť ku skladovaniu voľného nepaletovaného tovaru. Ponúkame tiež skladovacie systémy zvlášť určené pre veľké, ťažké a objemné diely, balíky a iný tovar. Materiály použité pri výrobe nosných prvkov konštrukcie a políc zaručujú veľmi vysokú nosnosť. Tieto regály sa hodia napríklad do skladov, kancelárií, archivov alebo výrobných hál. V našej ponuke sa nachádzajú tiež systémy kovových regálov s plastovými boxami, ktoré uľahčujú prístup najmä k tovaru malých rozmerov.
  • Regály pre skladovanie plastových prepraviek - pokiaľ potrebujete prehľadne ukladať plastové prepravky, ponúkame regálové systémy konštruované práve k tomuto účelu. S plastovými prepravkami a boxami môžete ľahko manipulovať – zaisťujú tak prehľadné usporiadanie skladovaného materiálu. Euro prepravky odpovedajú štandardizovaným rozmerom, sú naviac uspôsobené pre skladovanie rozličného tovaru - od elektronických súčiastok až po potraviny. K prepravkám ponúkame tiež širokú škálu príslušenstva - od deliacich prepážok až po kryty a veká. Tieto regály sú výhodné pre sklady, dielny alebo laboratóriá.
  • Regálové konštrukcie s výsuvnými policami - potrebujete rýchlo a jednoducho pristupovať k uskladnenému materiálu? Potom sú pre vás regály s výsuvnými policami tým pravým riešením. Vynikajú obzvlášť pevnou konštrukciou a zároveň ľahkou manipuláciou. Koľajnice a ložiská sú vyrobené z prvotriednych materiálov, výsuvné oceľové police tak majú nosnosť až 1000 kg. Na tieto police môžete ukladať napríklad ťažké formy používané vo výrobe, alebo balíky v sklade.
  • Archívne regálové systémy - potrebujete archivovať dokumenty? Ponúkame pojazdné regálové systémy práve pre tieto potreby. Tento systém políc, regálov a koľajníc šetrí miesto a sú zvlášť výhodné do rozsiahlych dokumentových archívov podnikov alebo inštitúcií. Tento princíp je nielen bezpečný, ale tiež zaisťuje trvanlivosť uložených dokumentov, pretože budú minimálne vystavované vzduchu a svetlu. Ak máte o tento regálový systém záujem, prosím, kontaktujte nás.
  • Paletové regály - bežným riešením mnohých skladov sú paletové regály, tie sú určené k jednoduchému ukladaniu paliet a ich manipuláciu. V logistických centrách je prehľadná organizácia paletovaného tovaru prioritou a naše paletové systémy Vám túto činnosť uľahčia. Paletové regály sú konštruované pre štandardizované Euro palety.
  • Poschodové regálové plošiny - zaisťujú maximálne využitie nielen plochy, ale tiež celého objemu skladu. Pokiaľ Vám teda súčasný skladovací systém nestačí, ponúkame možnosť ho efektívne rozšíriť do výšky. Poschodové regály a plošiny spracovávame zákazníkom na mieru, môžete si tak byť istý profesionálnym riešením priamo pre Vaše potreby. Pre ľahkú manipuláciu s obsahom regálu Vám doporučujeme plošinové rebríky a pojazdné schodky.

Ponúkame profesionálne plastové a kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti. V našej ponuke sú ako stavebnicové, nastaviteľné konštrukcie tak pevné monolitové regály s rôznymi povrchovými úpravami - od zinkovania po lakovanie špeciálnymi lakmi. Kvalitná povrchová úprava zaistí odolnosť všetkých prvkov voči vonkajším vplyvom.

Pre jednoduchú organizáciu skladov a logistických centier môžete tiež využiť pojazdné regály. Tie šetria miesto a umožňujú maximálne flexibilné využitie Vašich skladových priestorov. V niektorých prípadoch je však nutné stojky pre väčšiu stabilitu ukotviť do steny. Pre predajne ponúkame vozíky a mobilné stojany i s plastovými prepravkami. Tieto regálové systémy vynikajú moderným designom a flexibilitou - sú teda ideálnym riešením pre Vašu predajňu.

Nevyhovujú vám rozmery našich regálov? Zostavte si vlastný regálový systém presne pre Váš sklad či predajňu pomocou nášho online návrhára. Návrh kvalitného regálového systému je jednoduchý: zvoľte požadované rozmery, nosnosť a vzhľad. Okamžite vidíte cenu a dostupnosť Vášho nového regálu. Stačí odoslať objednávku a my Vám všetko dodáme presne podľa Vašich požiadavkov vrátane detailného návodu na montáž.

V prípade, že nevyužijete našej ponuky montáže, je ku každému regálu rovnako dostupný montažny návod. V návode nájdete kompletné inštrukcie pre zostavenie. Tieto návody pre montáž je možné tiež stiahnuť tu.
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
0,00 €
9.281,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality - Regále a regálové systémy SK
Priemyselné Policové Regály a Regálové Systémy pre Firmy21. 7. 2024 Potrebujete spoľahlivé a kvalitné riešenie pre skladovanie vo vašej firme? Priemyselné policové regály a regálové systémy od spoločnosti Regaz sú ideálnym riešením pre organizáciu a optimalizáciu skladovacích priestorov. Naše regály sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu stabilitu, nosnosť a variabilitu, aby splnili všetky vaše potreby.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Regálové systémy v mnohých variantoch6. 7. 2023 Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2023 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Regály a regálové systémy Senica25. 7. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Senici zaradiť!
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz