Domovská stránka Produkty Dielenské pracovné stoly Držiaky náradia PIKPAD

Držiaky náradia PIKPAD

Držiaky náradia PIKPAD, je potrebné vybaviť sadou držiakov UNIPOK, ktoré umožnia uchytenie Vami zvoleného náradia. Držiak je vyrobený z hliníku, odolného proti opotrebeniu, takže pokiaľ sa poškriabe alebo poškodí, nehrozí korózia. Navyše, je nehorľavý a ľahko sa čistí. Špecifický tvar umožňuje jeho použitie v zásuvkách, na pracovných stoloch nebo na hliníkových tyčiach na perforovaných paneloch nebo vozíkoch BINCART

PIKPAD sa dodáva v 3 rôznych dĺžkach - 284 mm (18Eh), 437 mm (27Eh) a 590 mm (36Eh) – kompatibilný s veľkosťami zásuviek FAMI. Držiak je možné kombinovať i s ďalšími prvkami z delenia zásuviek. Je teda možné do posledného milimetru precízne usporiadať vnútorný priestor zásuvky pre uloženie nielen náradia, ale i komponentov a náhradných dielov.

Zadná strana PIKPADU má patentovaný profil s dvojitou funkciou: upevnenie na rôzne povrchy a nastavenie polohy. PIKPAD je možné použiť nielen v zásuvkách, ako ďalší pridaný deliaci prvok s prepážkami a úložnými boxami, ale je možné ho umiestniť tiež na zadnú nádstavbu pomocou podpery, alebo na stojany pomocou hliníkových tyčí. Tri drážky na profile umožňujú nastavenie uhlu PIKPADU, keď je nainštalovaný na podperu zadnej nadstavby alebo na stojane. To umožní užívateľovi lepší prehľad a mať všetko na dosah ruky.

Základné farebné prevedenie, je antracitová RAL7016.

Zobrazení: Miniatury | Tabulka
14,00 €
75,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz