Domovská stránka Produkty Dielenské pracovné stoly

Dielenské pracovné stoly

Naša spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným predajcom Talianskeho výrobcu FAMI. Do širokého sortimentu spadajú aj pracovné stoly. Ich prevedenie sa vyznačuje nielen prvotriednou kvalitou ale aj širokou možnosťou prevedenia. Kovové časti stola bežne dodávame v modrej farbe RAL 5012, ale v ponuke máme aj bledo-sivé prevedenie RAL7035, tmavosivé prevedenie RAL 7000, tmavozelené v prevedenie RAL 6011 alebo úplná novinka na trhu, prevedenie v obľúbenej farbe antracit RAL7016. Pracovné dielenské stoly je možné vybaviť aj zadnými perforovanými panelmi, doplnenými o konštrukcie, osvetlenie, háčikmi na náradie, poličkami a roznymi doplnkami.

Pracovné stoly delíme na kategórie

  • Kovové stoly montované
  • Kovové stoly výškovo nastaviteľné
  • Pracovné stoly – buková špárovka
  • Pracovné stoly – doska Multiplex
  • Pojazdné stoly FLEXA

 

Kovové stoly montované

Tento typ stolov zahŕňa širokú ponuku rozmerov a prevedení. Povrch stola môže byť vyrobený z oceľového plechu, alebo drevenej pracovnej dosky multiplex s hrúbkou 30mm. Nosnosť stola sa pohybuje až do 1000kg. Šírky stolov sú v ponuke od rozmeru 1000mm až po 2000mm. Stoly môžu byť doplnené o bočné krytie alebo police, ktoré si môžete vyplniť skosenými prepravkami. Pracovný stôl môže byť doplnený o zabudované uzamykateľné zásuvky alebo dvierka.

Kovové stoly výškovo nastaviteľné

Výškovo nastaviteľné stoly máme v ponuke v dvoch povrchových úpravách pracovnej časti. Buď sa jedná o kovovú alebo drevenú pracovnú dosku Multiplex. Výhodou stola je, že má teleskopické nohy, ktoré si zaistíte skrutkami na požadovanú Vami zvolenú výšku. Výškovo nastaviteľné stoly máme v šírkach od 1000mm až po 2000mm s nosnosťou 600kg.

Pracovné stoly – buková špárovka

Pracovné stoly, ktorých súčasťou je pevná buková špárovka sa tešia veľkej obľube, nakoľko ich máme v ponuke za výhodné ceny, prevažne skladom a dajú sa variabilne modifikovať. Doska pracovného stola je vo výške 40mm, tvrdá, odolná a napustená fermežou. Tieto pracovné stoly máme v ponuke v klasickom prevedení s dvomi pármi nôh, prípadne je možné ich zameniť za skrinky, doplnené o zásuvky alebo dvierka. Bežná nosnosť stola je 500kg, v prípade využidia skriniek, sa nosnosť zvýši až na 800kg. Farebné prevedenie je bežne dodávané v modrej farbe RAL 5012, ale je možnosť aj výberu v iných farebných odtieňoch. Pracovné stoly máme v ponuke v dĺžkach 1500 a 2000mm, v prípade iných požadovaných rozmerov Vám vieme pripraviť cenovú ponuku na mieru.

Pracovné stoly – doska Multiplex

Pracovné stoly, vybavené pracovnou doskou Multiplex, majú podobné parametre, ako stoly vybavené bukovou špárovkou. Výška pracovnej dosky je 40mm v rozmeroch od 1300 až po 3000mm. Nosnosť stolov sa pohybuje v rozmedzí od 500kg až po 1500kg. Stoly môžu byť doplnené o uzamykateľné skrinky so zásuvkami alebo dvierkami. Zásuvky si môžete rozdeliť kovovými alebo plastovými deličmi.

Pojazdné stoly FLEXA

Výhodou pojazdných stolov je ich flexibilita, možnosť vytvorenia pracovného stola kdekoľvek, na pevnom povrchu. Súčasťou stola je skrinka, ktorá je doplnená o pracovnú dosku multiplex o hrúbke 25mm s nosnosťou 250kg. Každý jeden pojazdný stôl je vybavený 2 otočnými kolieskami s brzdou a 2 pojazdnými kolieskami s priemerom 150mm. Prevedenie pojazdného stola ponúkame v rôznych vyhotoveniach a rozloženiach, ako uzamykateľných dvierok, zásuviek ale i rozmerov. Súčasťou skrinky, môže byť aj polica, ktorú si môžete ľubovoľne prestaviť. Pojazdné stoly sú bežne dodávané v modrej farbe RAL 5012 ale v ponuke máme aj iné farebné prevedenie.

Dílenské pracovní stoly
Pracovní stůl do dílnyPracovní stůl RegazMobilní dílenský stůl na kolečkáchDílenský pracovní stůl RegazZadní panel pracovního stoluPracovní stoly Regaz
Dielenské pracovné stoly sú určené pre remeselné a iné práce, ktoré vyžadujú tento typ kovového dielenského nábytku. Konštrukcia rámu pracovného stolu je vytvorená z kovového plechu alebo z oceľových profilov, pracovnú dosku tvorí vo väčšine prípadov multiplex, ktorý je podstatne odolnejší voči vlhkosti než klasická buková špárovka. Povrch pracovnej dosky môžeme tiež opatriť oceľovým plechom, laminátom rôznych farieb či olejovzdornou gumovou podložkou.
Aktuality - Dielenské pracovné stoly SK
Kovový nábytok a plastové prepravky Michalovce12. 6. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Michalovciach.
Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica6. 6. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Považskej Bystrici perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Zvolen30. 4. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade vo Zvolene perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Zvolen Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Prievidza30. 1. 2022 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prievidzskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Poprad9. 1. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Poprade.
Kovový nábytok a plastové prepravky Trenčín12. 12. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Trenčíne perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Trenčín Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz