Domovská stránka Kovový nábytok a plastové prepravky Michalovce

Kovový nábytok a plastové prepravky Michalovce

12. 6. 2022

Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? V tom prípade sa neobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepravek! Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Michalovciach. Už nebudete musieť  zdĺhavo hľadať potrebný tovar či náradie, náš tovar Vám skladovanie zjednoduší.

Kovový nábytok Michalovce

Uvažujete nad kúpou kovového nábytku? Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa neobídu bez kvalitného kovového nábytku. Tento názor je nespochybniteľne zdielaný každým profesionálnym pracovníkom i domácim kutilom. Kovový nábytok Michalovce je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú vysoko odolné proti poškodeniu. Michalovský Dielenský nábytok nie je náročný na údržbu a vyniká vysokou kvalitou dielenského spracovania. Vo väčšine prípadov je nábytok vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.

Máme k dispozícii rôzne druhy kovového nábytku, napr.: skríne na PC, vozíky, pracovné stoly, kovové debny skosené a rovné, zásuvkové skrine, šatníkové skrine, dielenské skrine, nástrojové skrine a mnoho ďalšieho nájdete v našej ponuke.

Kovový nábytok sme schopní dodať a nainštalovať kdekoľvek v Michalovciach. Pokiaľ si nábytok budete chcieť namontovať sami, zvládnete to s pomocou montážných návodov.

Plastové prepravky Michalovce

V Michalovciach ponúkame širokú škálu plastových prepraviek pre ľahkú organizáciu Vášho skladu. Prepravky je možné kombinovať podľa rôznych farebných variantov, vďaka ktorým budete mať vo svojom Michalovskom sklade či dielni perfektný prehľad. Vzhľadom k pevnej konštrukci sú všetky boxy stohovateľné a majú vysokú nosnosť.

K dispozícii máme rôzne druhy plastových prepraviek, napr.: skladacie stohovacie boxy, kónické prepravky Delta, stohovacie prepravky série Athena, stohovacie prepravky KLT, skosené stohovacie boxy, stohovacie boxy Zeus, regálové prepravky série Multibox a mnoho ďalšieho vrátane príslušenstva k prepravkám nájdete v našej ponuke.

 V prípade, že si nie ste úplne istí s výberom kovového nábytku či plastových prepraviek, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme.

Aktuality
Priemyselné Policové Regály a Regálové Systémy pre Firmy21. 7. 2024 Potrebujete spoľahlivé a kvalitné riešenie pre skladovanie vo vašej firme? Priemyselné policové regály a regálové systémy od spoločnosti Regaz sú ideálnym riešením pre organizáciu a optimalizáciu skladovacích priestorov. Naše regály sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu stabilitu, nosnosť a variabilitu, aby splnili všetky vaše potreby.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz