Domovská stránka Produkty Dielenské vozíky

Dielenské vozíky

V našej ponuke nájdete dvojplošinové dielenské vozíky, policové manipulačné vozíky, odkladací dielenský vozík s boxmi a dielenské vozíky pre transport prepraviek a zásobníkov. Dielenské vozíky dodávame v dvoch farebných variantách (modrá RAL 5012 a zelená RAL 6011). Ostatné farby podľa škály RAL na vyžiadanie.
 
Typy dielenských vozíkov:

Dvojplošinové  dielenské vozíky
Dielenské vozíky s dvomi plošinami sú vhodné pre manipuláciu s drobnými produktami a nástrojmi v dielni.
 
Policové manipulačné vozíky
Policové manipulačné dielenské vozíky dodávame v mnohých veľkostných typoch s možnosťou ľubovoľného nastavenia oceľových či drevených políc. Vysokú nosnosť a dlhodobú životnosť dáva dielenským policovým vozíkom dokonalosť a vysoká profesionalita dielenského spracovania a kvalita použitých materiálov.
 
Odkladací dielenský vozík s boxmi
Ďalším typom dielenského vozíka je vozík s boxmi opatrený dômyselným systémom šikmých políc, do ktorých ideálne zapadnú plastové prepravky alebo boxy. Tento typ dielenského vozíka je veľmi vhodný pre prevádzky, kde dochádza k častej manipulácii s drobnými predmetmi a produktmi. Pre jednoduchú manipuláciu je dielenský vozík opatrený kolieskami a plastové boxy sú ľahko modifikovateľné.
 
Dielenské vozíky pre transport prepraviek a zásobníkov
Špecifickým typom dielenského vozíka je transportný vozík, ktorý nám slúži k jednoduchej manipulácii s prázdnymi plastovými zásobníkmi a boxmi. Vozík je opatrený dlhou manipulačnou tyčou, ktorá obsluhe uľahčuje upevnenie a uvoľnenie prepravovaných boxov a v neposlednej rade veľmi uľahčuje manévrovanie vozíka po dielni.
Aktuality - Dielenské vozíky SK
Kovový nábytok a plastové prepravky Prešov19. 9. 2021 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prešovskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava22. 8. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Bratislave perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Manipulačné dielenské vozíky17. 7. 2020 Ponúkame nielen manipulačné skladové vozíky, ktorých máme v ponuke naozaj veľký výber, ale aj dielenské vozíky, ktoré sú vyrobené z ocele alebo dreva s výškovo prestaviteľnými policami.
Dielenské vozíky pre ľahkú prepravu13. 12. 2019 Kúpte si kvalitné dielenské vozíky pre ľahkú prepravu produktov menšej veľkosti, spojovacie materiály alebo ručné náradie.
Vozíky s plastovými boxmi18. 10. 2019 Do vozíkov s plastovými boxmi sa vám vojde materiál, pomôcky a ďalšie príslušenstvo. Vďaka mobilnému prevedenie si uľahčíte prácu.
Dielenské vozíky6. 9. 2019 Dielenské vozíky vyrábame v mnohých rozmerových radách s výškovo prestaviteľnými policami, ktoré môžu byť oceľové alebo drevené.