Domovská stránka Produkty Regále a regálové systémy Regále s výsuvnými policami

Regále s výsuvnými policami

Pre skladovanie ťažkých foriem sa väčšinou používajú paletové regály, kedy forma leží na palete. Naša spoločnosť prichádza s novým regálovým systémom, ktorý má úložné police výsuvné o nosnosti až 1000 kg. Formy sa ukladajú na tieto výsuvné police a zakladajú sa žeriavom, nikdy nie vysokozdvižným vozíkom.

Sme schopný individuálne navrhnúť regály pre formy s nosnosťou police až 5000 kg – v prípade vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Výsuvné regály sú vhodné predovšetkým pre ukladanie ťažkých predmetov, prípravkov, brúsnych kotúčov, foriem atď. Systém regálových konštrukcií je tvorený zo špeciálne upravenej vystuženej oceli, ložiskové koliečka umožňujú jednoduchý pohyb pri plnom zaťažení políc, ktoré sú vybavené blokačným systémom.


Špecifikácia:

  • Výsuvné police sú plne využiteľné a sú výškovo prestaviteľné.
  • Nosnosť police do 800 kg - 87% výsuv.
  • Nosnosť police do 1000 kg - 100% výsuv.
  • Hĺbky regálu 900 mm, 1100 mm, 1300 mm.
  • Šírky stĺpca 850 mm, 1050 mm, 1250 mm.
  • Výšky regálov 1510 mm, 2010 mm, 2210 mm, 2510 mm, 3010 mm.
  • Možnosť dodania zadných a bočných panelov či posuvných dvier so zámkom.
  • Povrchová úprava: štandardná farba šedá RAL7000 alebo zelená RAL6011.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať mailom na: regaz@regaz.sk alebo na telefónnych číslach uvedených v sekcii Kontakt.

0004
Regály FAR
000300020001
Aktuality - Regále s výsuvnými policami SK
Regály a regálové systémy Trenčín21. 8. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej trenčianskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Trenčín Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Poprad21. 8. 2020 Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Poprade zaradiť! Naše regály a regálové systémy Poprad Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok.
Kovové regály7. 8. 2020 Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilný a zaručuje tiež bezpečnosť, a to aj v prípade, keď je regál vystavený veľkému zaťaženiu.
Regály a regálové systémy Martin10. 7. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej martinskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Martin Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Trnava26. 6. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej trnavskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Trnava Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Banská Bystrica12. 6. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej bansko bystrickej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Banská Bystrica Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.