Domovská stránka Produkty Dielenské pracovné stoly Kovové stoly montované - skladom

Kovové stoly montované - skladom

  • Plechová pracovná doska so zvýšenými bočnými hranami alebo pracovná doska multiplex s hrúbkou 30 mm, podstatne odolnejšia voči vlhkosti než klasická buková špárovka.
  • Všetky zásuvky a dvierka sú uzamykateľné.
  • Niektoré plastové zásobníky je možnosť dodať v iných farbách ( na výber: šedá, zelená, červená, modrá, žltá).
  • Vysoká nosnosť stolu až 1000 kg.
  • Pracovná plocha vo výške 880 mm.
  • Možnosť viacúčelovej zadnej nádstavby zloženej z perforovaných panelov, plných panelov, rôznych rozmerov políc a ďalšieho príslušenstva vrátane zverákov.
  • Možnosť objednania v rozloženom stave - lacnejšia varianta. Cenu môžete dopytovať tu.

Možnosti farebného prevedenia: RAL 5012, RAL 7035.
Aktuality - Kovové stoly montované SK
Kovový nábytok a plastové prepravky Martin29. 11. 2021 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Martinskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra17. 10. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Nitre perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Nitra Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Kovový nábytok a plastové prepravky Žilina1. 10. 2021 Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe kovového nábytku a plastových prepraviek. Nie je nič jednoduchšie, ako mať priestor pre efektívnu a rýchlu prácu, kterú Vám zariadi jedine náš kovový nábytok a plastové prepravky v Žiline.
Kovový nábytok a plastové prepravky Prešov19. 9. 2021 Premýšľate nad tým, ako vo svojej Prešovskej dielni alebo sklade docielite prehľadnosť? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Náš kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia skladovanie tovaru alebo náradia a zaoblete sa bez zdravého hľadania.
Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava22. 8. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Bratislave perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Dielenské pracovné stoly a nábytok21. 2. 2020 Dielenské pracovné stoly sa vyznačujú predovšetkým svojou robustnosťou, čím sa predurčujú na využitie v rôznych priemyselných odboroch.