Kovový nábytok

Kovový nábytok je možné dodať v tomto farebnom prevedení:

RAL 7000 RAL 6011 RAL5012 RAL 7035

 

Dielenský nábytok je neodmysliteľnou súčasťou každej správnej dielne. Všetko dodávame vo vysokej kvalite. Pre sortiment dielenského vybavenia a pracovného nábytku firma Regaz zastupuje v Českej a Slovenskej republike talianského výrobcu svetového formátu - spoločnosť Fami. Tá patrí medzi najlepších dodávateľov tohto typu tovaru na evrópskom trhu.

 

Dielenský nábytok

Dielenský nábytok je veľmi obľúbený vo výrobných priestoroch, montážnych a baliacich dielňach, servisoch a všade tam, kde je potrebný odolný a stabilný nábytok. Dielenský nábytok je všeobecne konštruovaný tak, aby zaisťoval ochranu ako produktom a nástrojom, tak aj vysokú mieru bezpečia pre osoby, ktoré sa každý deň v priestoroch dielne nachádzajú. Používanie kvalitného dielenského nábytku tak predchádzate riziku úrazu pracovníkov. Dielenský nábytokVám ponúka praktickú alternatívu pre vybavenie kancelárskych alebo dielenských prevádzok. Svojou bezpečnosťou, praktickosťou a dlhou životnosťou kovový nábytok výborne obstojí i v náročných prevádzkových podmienkach. Kovový nábytok nie je náročný na údržbu a vyniká vysokou kvalitou dielenského spracovania. Vo väčšine prípadoch je nábytok vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.

Použitie dielenského nábytku

Šatníkové skrine Kovové šatníky sú typickým príkladom dielenského nábytku, ktorý ponúka uplatnenie ako v dielenských šatniach, tak i v športových centrách, bazénoch alebo školách. Uplatnenie tohto typu kovového nábytku je skutočne rozmanité. Skrine sú vyrobené z kovového plechu vo zváranom alebo montovanom prevedení. V hornej i spodnej časti dverí sú praktické vetracie otvory. Bezpečie potom zaručujú cylindrické zámky osadené vo dverách. Dielenské pracovné stoly Dielenské pracovné stoly sú určené pre remeselné a iné práce, ktoré vyžadujú tento typ kovového dielenského nábytku. Konštrukcia rámu stola je vytvorená z kovového plechu alebo z oceľových profilov, pracovnú dosku tvorí vo väčšine prípadov drevený masív. Dielenské stoly sú dobre chránené proti korózii práškovým lakom vo farebných odtieňoch RAL. Prednosť tohto kovového nábytku je predovšetkým dokonalá variabilita zostavenia. Stoly je možné kombinovať s ďalším kovovým dielenským nábytkom a tvoriť tak jednotné vybavenie dielne. Kovové montážne vozíky Čo je ďalším typickým príkladom pre kovový dielenský nábytok? Rozhodne kovový montážny vozík. Vozíky sú ideálnym vybavením pre dielne a servisné strediská. Ponúkajú prehľadné usporiadanie náradia a nástrojov spolu s vynikajúcou mobilitou. Vozíky sú vyrobené z robustnej samonosnej konštrukcie opatrené pojazdovými kolieskami s brzdou. To bola krátka ukážka použitia kovového dielenského nábytku. Pokiaľ máte potrebu vybaviť svoju dielňu, servis alebo iný priestor kvalitným kovovým nábytkom, obráťte sa na dborníkov v predaji dielenského nábytku firmu REGAZ SK.

 

Kovový nábytok

Kovový nábytok je najmä vďaka mimoriadnej odolnosti povrchu a pevnosti konštrukcie často používaný vo výrobných priestoroch, laboratóriách, dielňach, skladoch či kanceláriách. Kovový nábytok výrobcu Fami vyniká vysokou kvalitou, moderným designom a množstvom možností jeho využitia . Vďaka pokročilým technológiám využívaných pri výrobe sa tento dielenský kovový nábytok radí medzi najkvalitnejší v Európe. Je vyrobený z pevného lisovaného oceľového plechu v kombinácii s plastmi, gumou alebo drevom. V našej ponuke nájdete ako kompletné zostavy kovového nábytku, tak jednotlivé prvky, ktorými môžete svoju dielňu alebo kanceláriu vybaviť.

 • Kompletné zostavy kovového nábytku

  Pre inšpiráciu ponúkame niekoľko kompletných zostáv dielenského nábytku pre Vašu dielňu. Ponúkame len kvalitný kovový nábytok.
 • Nábytok pre uloženie NC nástrojov

  Pre bezpečné ukladanie nástrojov ponúkame nástrojové lôžka, nástrojové skrine a vozíky. Tento kovový nábytok mimo bežného použitia umožňuje tiež vertikálne ukladanie nástrojov v nástrojových rámoch. Týmto sa veľmi odlišuje od bežného dielenského nábytku, uľahčí Vám organizáciu dielne a vyrieši problémy so skladovaním NC nástrojov.
 • Dielenské skrine

  V našej ponuke nájdete tiež kovové policové skrine rôznych rozmerov a prevedení. Či už ide o skriňu s posuvnými, krídlovými alebo roletovými dverami iste si vyberiete tú, ktorá splňuje Vaše predstavy. Skrine môžu obsahovať nielen police, ale tiež zásuvky s vysokou nosnosťou, plastové prepravky a perforované panely pre prehľadné uloženie náradia. Kovový nábytok v tejto kategórii patrí medzi najobľúbenejšie produkty v našej ponuke.
 • Skrine na PC

  Počítače sa stále častejšie objavujú aj v dielňach či výrobných halách a tieto kovové skrine im zaistia ochranu pred prachom, nečistotami a ďalšími vplyvmi. Kovový nábytok pre výpočtovú techniku ​​vám zaistí dlhú životnosť všetkých komponentov PC.
 • Zásuvkové skrine

  Ponúkame pojazdné i stacionárne kovové skrine so zásuvkami vrátane ďalšieho príslušenstva, vďaka ktorému môžete zásuvky mnohými spôsobmi členiť
 • Šatníkové skrine

  Šatníkové skrine patria do každej dielne. Kovový nábytok priamo pro Vás.

S nami sa môžete spoľahnúť na profesionálny prístup a kvalitný kovový nábytok.

Taliansky výrobca Fami ponúka kovový nábytok so špeciálnymi povrchovými úpravami, takže je veľmi odolný a zároveň moderný.
 

Aktuálne správy

Dielenský nábytok

16.11.2018
Dielenský nábytok

Dielenský nábytok je veľmi obľúbený vo výrobných priestoroch, montážnych a baliacich dielňach, servisoch a všade...

 

Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného štýlu. Tento názor je nepo...

 
Dielenský kovový nábytok

Ponúkame dielenský nábytok vo vysokej kvalite, ktorý Vám umožní mať všetko náradie vo Vašej dielni prehľadne zro...

 
Dielenské pracovné stoly a nábytok

Uvažujete o vybavenie Vašej dielne, servisu, skladu či prevádzky dielenskými pracovnými stolmi? Potom tu pre vás...

 

Kovový nábytok Vám ponúka praktickú alternatívu pre vybavenie kancelárskych alebo dielenských prevádzok.

...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop