Domovská stránka Produkty Dielenský nábytok Nástrojové skrine

Nástrojové skrine

Nástrojové skrine ponúkajú riešenie všetkých skladovacích problémov s NC-nástrojmi. Hlavná časť pozostáva z hlavnej police, koncovej police, dvoch bočných stien a jednej zadnej.  Vodiace koľajnice pre zásuvky môžu byť umiestnené v rozpätiach o 25 mm v závislosti na čelnej výške zásuvky. Nosnosti zásuviek sú závislé na výsuve zásuvky (87 %, 100 %). K inštalácii zásuviek a políc do korpusu nie je potrebné žiadne náradie, takže je možno kedykoľvek a ľahko poradie zásuviek a políc zmeniť. Zásuvky a výsuvné police majú blokačný systém a sú uzavrené krídlovými dverami s trojbodovým zámkom s 2 kľúčmi.
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
695,00 €
3.040,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality - Nástrojové skrine vysoké SK
Kovový nábytok a plastové prepravky Poprad9. 1. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Poprade.
Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava22. 8. 2021 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Bratislave perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Bratislava Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Dielenské skrine10. 4. 2020 Dielenské skrine nájdu využitie nielen v dielňach, ale aj na mnohých ďalších miestach, ako sú napr. Servisy, archívy, sklady a ďalšie miesta, kde je potreba dostatok dobre chráneného úložného priestoru.
Dielenský nábytok22. 11. 2019 Ponúkame dielenský nábytok vo vysokej kvalite, ktorý Vám umožní mať všetko náradie vo Vašej dielni prehľadne zrovnané.
Dielenské pracovné stoly a nábytok25. 10. 2019 Uvažujete o vybavenie Vašej dielne, servisu, skladu či prevádzky dielenským nábytkom? Ponúkame Vám jednu z najširších ponúk dielenských pracovných stolov na trhu. Sme schopní navrhnúť vybavenie pracovísk na mieru.
Dielenský nábytok30. 8. 2019 Dielenský nábytok je veľmi obľúbený vo výrobných priestoroch, montážnych a baliacich dielňach, servisoch a všade tam, kde je potrebné odolný a stabilný nábytok.
<p>Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.</p>

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

<p>Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.</p>

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

<p>Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.</p>

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.