Domovská stránka Dielenské skrine pre NC nástroje Košice

Dielenské skrine pre NC nástroje Košice

14. 8. 2022
Uvažujete nad tým, ako vo svojej výrobe dosiahnuť perfektného prehľadu? V tomto prípade sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku, konkrétne dielenských skríň pre NC nástroje Košice. V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou. Dielenské skrine pre NC nástroje Vám zaistia veľa výhod, ako napríklad: optimalizáciu priestoru, bezpečnú manipuláciu s NC nástrojmi, čistotu a prehľadnosť.

Dielenské skrine pre NC nástroje v Košiciach

Dielenské skrine pre NC nástroje máme k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach:
  • RAL 7035
  • RAL 5012
  • RAL 7016
  • RAL 5012 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7016
 
Dielenské skrine sa štandardne dodávajú s cylindrickým zámkom a dvoma kľúčmi. Vo výbere hrajú hlavnú úlohu rozmery a správne rozmiestnenie. V ponuke máme zároveň široký výber držiakov náradia pre NC skrine.
 
V prípade, ak si nie ste úplne istí vo výbere správnych skríň pre NC nástroje v Košiciach, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou a my Vám radi poradíme vybrať správny typ do Vašej výroby. Potreby každého sú individuálne, preto sa Vám snažíme čo najviac poradiť, aby boli dielenské skrine pre NC nástroje presne podľa Vašich predstáv.
 
Dielenské skrine pre NC nástroje vám bleskovo dodáme kdekoľvek v Košiciach.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Dielenské vozíky pre ľahkú prepravu13. 12. 2023 Kúpte si kvalitné dielenské vozíky pre ľahkú prepravu produktov menšej veľkosti, spojovacie materiály alebo ručné náradie.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz