Domovská stránka Dielenské skrine pre NC nástroje Košice

Dielenské skrine pre NC nástroje Košice

14. 8. 2022
Uvažujete nad tým, ako vo svojej výrobe dosiahnuť perfektného prehľadu? V tomto prípade sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku, konkrétne dielenských skríň pre NC nástroje Košice. V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou. Dielenské skrine pre NC nástroje Vám zaistia veľa výhod, ako napríklad: optimalizáciu priestoru, bezpečnú manipuláciu s NC nástrojmi, čistotu a prehľadnosť.

Dielenské skrine pre NC nástroje v Košiciach

Dielenské skrine pre NC nástroje máme k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach:
  • RAL 7035
  • RAL 5012
  • RAL 7016
  • RAL 5012 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7000
  • RAL 7035 + RAL 7016
 
Dielenské skrine sa štandardne dodávajú s cylindrickým zámkom a dvoma kľúčmi. Vo výbere hrajú hlavnú úlohu rozmery a správne rozmiestnenie. V ponuke máme zároveň široký výber držiakov náradia pre NC skrine.
 
V prípade, ak si nie ste úplne istí vo výbere správnych skríň pre NC nástroje v Košiciach, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou a my Vám radi poradíme vybrať správny typ do Vašej výroby. Potreby každého sú individuálne, preto sa Vám snažíme čo najviac poradiť, aby boli dielenské skrine pre NC nástroje presne podľa Vašich predstáv.
 
Dielenské skrine pre NC nástroje vám bleskovo dodáme kdekoľvek v Košiciach.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava31. 7. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Bratislave, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz