Domovská stránka Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina

Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina

14. 10. 2022
Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia. Prevedenie skríň na NC nástroje môže byť s krídlovými dverami, roletou alebo posuvnými dverami. Štandardné farebné prevedenie skríň je v odtieňoch modrá RAL5012, svetlo sivá RAL7035, antracitová RAL7016 a ich kombinácie. Nástrojové rámy sú v prevedení tmavo sivej RAL7000. Plastové NC lôžka sú červené.
 

Dielenské skrine pre NC nástroje v Žiline

 
Držiaky náradia sú vyrobené z ABS plastov, odolné voči nárazom a minerálnym olejom. Montujú sa do rámov pomocou skrutky pre zlepšenie pevnosti pri manipulácii. K dispozícii sú v rôznych prevedeniach a vďaka tomu môžu slúžiť pre širokú škálu dostupných nástrojov.
 
Úložné rámy NC náradia, sú z lakovaného plechu, s lôžkami usporiadanými v rade, buď vodorovne, alebo pod uhľom pre ľahšie vyberanie NC nástrojov. Flexibilné výsuvné police, sú vhodné pro ešte lepšiu dostupnosť, kde mechanickým nastavením (výsuvná zadná zarážka police), umožňuje 3 rôzne možnosti: 50, 75 a 100kg.
 
V štyroch rôznych radách skríň NC Master, je nové predĺženie výsuvu police zaručujúce nosnosť 200kg.
 
Zámky skríň pre NC nástroje Žilina máme buď cylindrické alebo digitálne. Skrine s cylindrickým zámkom sa dodávajú štandardne s 2 kľúčmi. Skrine s digitálnym zámkom môže spravovať až 10 užívateľov, pomocou troch až osem miestnych číselných kódov.
 
Dielenské skrine pre NC nástroje vám bleskovo dodáme po celej Žiline.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Dielenské vozíky pre ľahkú prepravu13. 12. 2023 Kúpte si kvalitné dielenské vozíky pre ľahkú prepravu produktov menšej veľkosti, spojovacie materiály alebo ručné náradie.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz