Domovská stránka Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava

Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava

31. 7. 2022
Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Bratislave, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia. Prevedenie skríň na NC nástroje môže byť s krídlovými dverami, roletou alebo posuvnými dverami. Štandardné farebné prevedenie skríň je v odtieňoch modrá RAL5012, svetlo sivá RAL7035, antracitová RAL7016 a ich kombinácie. Nástrojové rámy sú v prevedení tmavo sivej RAL7000. Plastové NC lôžka sú červené.
 

Dielenské skrine pre NC nástroje v Bratislave

 
Držiaky náradia sú vyrobené z ABS plastov, odolné voči nárazom a minerálnym olejom. Montujú sa do rámov pomocou skrutky pre zlepšenie pevnosti pri manipulácii. K dispozícii sú v rôznych prevedeniach a vďaka tomu môžu slúžiť pre širokú škálu dostupných nástrojov.
 
Úložné rámy NC náradia, sú z lakovaného plechu, s lôžkami usporiadanými v rade, buď vodorovne, alebo pod uhľom pre ľahšie vyberanie NC nástrojov. Flexibilné výsuvné police, sú vhodné pro ešte lepšiu dostupnosť, kde mechanickým nastavením (výsuvná zadná zarážka police), umožňuje 3 rôzne možnosti: 50, 75 a 100kg.
 
V štyroch rôznych radách skríň NC Master, je nové predĺženie výsuvu police zaručujúce nosnosť 200kg.
 
Zámky skríň pre NC nástroje Bratislava máme buď cylindrické alebo digitálne. Skrine s cylindrickým zámkom sa dodávajú štandardne s 2 kľúčmi. Skrine s digitálnym zámkom môže spravovať až 10 užívateľov, pomocou troch až osem miestnych číselných kódov.
 
Dielenské skrine pre NC nástroje vám bleskovo dodáme po celej Bratislave.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz