Domovská stránka Kovový nábytok a plastové prepravky Banská Bystryca

Kovový nábytok a plastové prepravky Banská Bystryca

31. 10. 2021

Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? V tom prípade sa neobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepravek! Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Banskej Bystryci. Už nebudete musieť  zdĺhavo hľadať potrebný tovar či náradie, náš tovar Vám skladovanie zjednoduší.

Kovový nábytok Banská Bystryca

Uvažujete nad kúpou kovového nábytku? Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa neobídu bez kvalitného kovového nábytku. Tento názor je nespochybniteľne zdielaný každým profesionálnym pracovníkom i domácim kutilom. Kovový nábytok Banská Bystryca je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú vysoko odolné proti poškodeniu. Bansko Bystrycký Dielenský nábytok nie je náročný na údržbu a vyniká vysokou kvalitou dielenského spracovania. Vo väčšine prípadov je nábytok vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.

Máme k dispozícii rôzne druhy kovového nábytku, napr.: skríne na PC, vozíky, pracovné stoly, kovové debny skosené a rovné, zásuvkové skrine, šatníkové skrine, dielenské skrine, nástrojové skrine a mnoho ďalšieho nájdete v našej ponuke.

Kovový nábytok sme schopní dodať a nainštalovať kdekoľvek v Banskej Bystryci. Pokiaľ si nábytok budete chcieť namontovať sami, zvládnete to s pomocou montážných návodov.

Plastové prepravky Banská Bystryca

V Banskej Bystryci ponúkame širokú škálu plastových prepraviek pre ľahkú organizáciu Vášho skladu. Prepravky je možné kombinovať podľa rôznych farebných variantov, vďaka ktorým budete mať vo svojom Bansko Bystryckom sklade či dielni perfektný prehľad. Vzhľadom k pevnej konštrukci sú všetky boxy stohovateľné a majú vysokú nosnosť.

K dispozícii máme rôzne druhy plastových prepraviek, napr.: skladacie stohovacie boxy, kónické prepravky Delta, stohovacie prepravky série Athena, stohovacie prepravky KLT, skosené stohovacie boxy, stohovacie boxy Zeus, regálové prepravky série Multibox a mnoho ďalšieho vrátane príslušenstva k prepravkám nájdete v našej ponuke.

 

V prípade, že si nie ste úplne istí s výberom kovového nábytku či plastových prepraviek, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz