Domovská stránka Aktuality Regály pro efektivní skladování

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019
Regály dodáváme v řadě rozličných provedení z černého pozinkovaného nebo nerezového plechu. Dodáváme také regály do prostor, kde je kladen vysoký nárok na hygienu. Vše co můžete v našich regálech skladovat je omezeno pouze nosností police a nosností celého sloupce regálu. Regály jsou důmyslně sestaveny z jednotlivých konstrukčních prvků, které jednak zvyšují nosnost regály a dále přispívají ke značnému zvýšení bezpečnosti skladování. Základem je stabilní perforovaný stojanový profil, do kterého se pak upevňují jednotlivé police. Perforace stojanu pak dovoluje nastavovat výšku jednotlivých polic dle přání a potřeby zákazníka.
 
Odborně navržené skladové regály a regálové systémy výrazně zvyšují efektivitu skladového hospodářství. Pro dosažení optimálního řešení je vhodné obrátit se při návrhu a realizaci na odbornou a zkušenou firmu. Odborníci firmy REGAZ se už více než 15 let specializují na projektování, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémů.
Regálový systém Regaz
Aktuality
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.
Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov23. 5. 2019 Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre skladovanie či prepravu drobnejších materiálov. Na čo sa však zamerať pri ich nákupe?
Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut27. 4. 2019 Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick-up.
Dvojplošinové vozíky - vysoká kvalita, ľahká manipulácia29. 3. 2019 Dvojplošinové vozíky sú prostriedky na to, aby ste mohli ľahšie manipulovať s väčším množstvom predmetov a nástrojov. Ako také však musia byť vysoko kvalitné a spoľahlivé. Aktuálne však môžete vyberať z pestrej ponuky.