Domovská stránka Aktuality Regály pro efektivní skladování

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019
Regály dodáváme v řadě rozličných provedení z černého pozinkovaného nebo nerezového plechu. Dodáváme také regály do prostor, kde je kladen vysoký nárok na hygienu. Vše co můžete v našich regálech skladovat je omezeno pouze nosností police a nosností celého sloupce regálu. Regály jsou důmyslně sestaveny z jednotlivých konstrukčních prvků, které jednak zvyšují nosnost regály a dále přispívají ke značnému zvýšení bezpečnosti skladování. Základem je stabilní perforovaný stojanový profil, do kterého se pak upevňují jednotlivé police. Perforace stojanu pak dovoluje nastavovat výšku jednotlivých polic dle přání a potřeby zákazníka.
 
Odborně navržené skladové regály a regálové systémy výrazně zvyšují efektivitu skladového hospodářství. Pro dosažení optimálního řešení je vhodné obrátit se při návrhu a realizaci na odbornou a zkušenou firmu. Odborníci firmy REGAZ se už více než 15 let specializují na projektování, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémů.
Regálový systém Regaz
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Medzinárodný strojársky veľtrh 202311. 9. 2023 Dovoľte nám, pozvať Vás na návštevu na strojárskom veľtrhu v Brne. Voľná plocha P, stánok číslo 001
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz