Domovská stránka Aktuality Regály pro efektivní skladování

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019
Regály dodáváme v řadě rozličných provedení z černého pozinkovaného nebo nerezového plechu. Dodáváme také regály do prostor, kde je kladen vysoký nárok na hygienu. Vše co můžete v našich regálech skladovat je omezeno pouze nosností police a nosností celého sloupce regálu. Regály jsou důmyslně sestaveny z jednotlivých konstrukčních prvků, které jednak zvyšují nosnost regály a dále přispívají ke značnému zvýšení bezpečnosti skladování. Základem je stabilní perforovaný stojanový profil, do kterého se pak upevňují jednotlivé police. Perforace stojanu pak dovoluje nastavovat výšku jednotlivých polic dle přání a potřeby zákazníka.
 
Odborně navržené skladové regály a regálové systémy výrazně zvyšují efektivitu skladového hospodářství. Pro dosažení optimálního řešení je vhodné obrátit se při návrhu a realizaci na odbornou a zkušenou firmu. Odborníci firmy REGAZ se už více než 15 let specializují na projektování, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémů.
Regálový systém Regaz
Aktuality
Skladové regály9. 8. 2019 Ponúkame profesionálne kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti.
Regálové systémy v mnohých variantoch6. 7. 2019 Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2019 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.