Domovská stránka Aktuality Regály pro efektivní skladování

Regály pro efektivní skladování

9. 3. 2019
Regály dodáváme v řadě rozličných provedení z černého pozinkovaného nebo nerezového plechu. Dodáváme také regály do prostor, kde je kladen vysoký nárok na hygienu. Vše co můžete v našich regálech skladovat je omezeno pouze nosností police a nosností celého sloupce regálu. Regály jsou důmyslně sestaveny z jednotlivých konstrukčních prvků, které jednak zvyšují nosnost regály a dále přispívají ke značnému zvýšení bezpečnosti skladování. Základem je stabilní perforovaný stojanový profil, do kterého se pak upevňují jednotlivé police. Perforace stojanu pak dovoluje nastavovat výšku jednotlivých polic dle přání a potřeby zákazníka.
 
Odborně navržené skladové regály a regálové systémy výrazně zvyšují efektivitu skladového hospodářství. Pro dosažení optimálního řešení je vhodné obrátit se při návrhu a realizaci na odbornou a zkušenou firmu. Odborníci firmy REGAZ se už více než 15 let specializují na projektování, dodávku a montáže regálových a skladovacích systémů.
Regálový systém Regaz
Aktuality
Dielenské skrine na náradie20. 3. 2020 Dielenské skrine sú veľmi užitočné, hodí sa najmä do dielní, výrobní, laboratórií, archívov a ďalších miest, kde je potrebné skríň, ktoré sú kvalitné, odolné a dokážu si svoju funkčnosť i vzhľad uchovávať desiatky rokov, bez ohľadu na nepriaznivé vplyvy prostredia.
Plastové Euro prepravky28. 2. 2020 Plastové Euro prepravky sú veľmi často využívaným druhom prepraviek a to prevažne vďaka svojim skvelým vlastnostiam. Ďalšou obrovskou výhodou tohto druhu prepraviek je ich multifunkčnosť.
Dielenské pracovné stoly a nábytok21. 2. 2020 Dielenské pracovné stoly sa vyznačujú predovšetkým svojou robustnosťou, čím sa predurčujú na využitie v rôznych priemyselných odboroch.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2020 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2020 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Dielenské vozíky pre ľahkú prepravu13. 12. 2019 Kúpte si kvalitné dielenské vozíky pre ľahkú prepravu produktov menšej veľkosti, spojovacie materiály alebo ručné náradie.