Domovská stránka Aktuality Policové manipulační vozíky

Policové manipulační vozíky

10. 2. 2017
Policové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky všude tam, kde dochází k manipulaci s polotovary i finálními výrobky, či s velkým množstvím dílenského nářadí. V naší nabídce naleznete policové vozíky se zásobníky, či s přestavitelnými policemi. Vozíky je zapotřebí vybírat také podle nosnosti, která se pohybuje v rozmezí od 250 do 500 kg. Všechny vozíky jsou vybaveny odolnými kolečky s černými gumovými obručemi na kuličkových ložiskách.
 

Policové manipulační vozíky

U policových vozíků můžete vybírat z mnoha řad. Tyto vozíky jsou vybaveny výškově přestavitelnými policemi, které mohou být vyrobeny ze dřeva, či z oceli. Dílenský nábytek a manipulační technika firmy Fami vždy zaručuje vysokou kvalitu, vysokou nosnost a dlouhou životnost. Manipulační vozíky je možno osadit nejenom klasickými policemi, ale také šikmými policemi, či plastovými boxy. Můžete vybírat z vozíků z nabídky, nebo si můžete nechat zhotovit vozík na míru Vašim potřebám. Můžete si vybrat i z různých druhů koleček. Kromě klasických černých gumových můžete vybírat také nylonová, nafukovací, vodivá, polyuretanová, nešpinavá a elastická gumová.
 

Policové vozíky s přestavitelnými policemi

V této kategorii můžete vybírat z pěti různých velikostí odkládací plochy. Velikou výhodou těchto vozíků je možnost různého přestavení polic tak, aby vozík přesně odpovídal Vašim potřebám. Výška takového vozíku se pohybuje v rozmezí od 945 do 1425 mm. Všechny vozíky s přestavitelnými policemi mají dvě gumová otočná kolečka s brzdou a dvě pojezdová gumová kolečka o průměru 200 mm.
 

Policové vozíky se zásobníky

Standardně můžete tyto vozíky zakoupit v modré RAL 5012 nebo zelené RAL 6011 barvě. Policové vozíky můžete objednat i s plastovými boxy. Většinou tyto vozíky dodáváme s kovovými policemi. Můžete vybírat z několika variant sklonu polic: rovné, či šikmé.
Aktuality
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava31. 7. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Bratislave, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Kovový nábytok a plastové prepravky Michalovce12. 6. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Michalovciach.
Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica6. 6. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Považskej Bystrici perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz