Domovská stránka Aktuality Dílenské vozíky

Dílenské vozíky

4. 11. 2011

Typy dílenských vozíků

Dvouplošinové  dílenské vozíky
Dílenské vozíky se dvěma plošinami jsou vhodné pro manipulaci s drobnými produkty a nástroji v dílně.
 
Policové manipulační vozíky
Policové manipulační dílenské vozíky dodáváme v mnoha velikostních typech s možností libovolného nastavení ocelových či dřevěných polic. Vysokou nosnost a dlouhodobou životnost dává dílenským policovým vozíkům dokonalost a vysoká profesionalita dílenského zpracování a kvality použitých materiálů.
 
Odkládací dílenský vozík s boxy
Dalším typem dílenského vozíku je vozík s boxy opatřen důmyslným systémem šikmých polic, do kterých ideálně zapadnou plastové přepravky nebo boxy. Tento typ dílenského vozíku je velmi vhodný pro provozy, kde dochází k časté manipulaci s drobnými předměty a produkty. Pro snadnou manipulaci je dílenský vozík opatřen kolečky a plastové boxy jsou snadno modifikovatelné.
 
Dílenské vozíky pro transport přepravek a zásobníků
Specifickým typem dílenského vozíku je transportní vozík, který nám slouží ke snadné manipulaci s prázdnými plastovými zásobníky a boxy. Vozík je opatřen dlouhou manipulační tyčí, která obsluze usnadňuje upevnění a uvolnění přepravovaných boxů a v neposlední řadě velmi usnadňuje manévrování vozíku po dílně.
Aktuality
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2019 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.
Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov23. 5. 2019 Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre skladovanie či prepravu drobnejších materiálov. Na čo sa však zamerať pri ich nákupe?
Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut27. 4. 2019 Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick-up.