Bezpečnostné skrine

Bezpečnostné skrine pre farby a riedidla (farba žltá)
Tieto skrine sú vhodné pre skladovanie látok ako sú farby a rozpúšťadlá, ktoré sú v niektorých  ohľadoch nebezpečné a preto by mali byť uchovávané v uzamknutých skrinkách, ktoré sú vybavené vetraním, záchytnou vaňou a sú označené farebne a štítky, ktoré by mali naznačovať zamestnancom a hasičom, že vo vnútri týchto skríň sú uložené výrobky, ktoré vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Vezmite prosím na vedomie, že tieto skrine nemajú vlastnosti požiarnej ochrany a nie sú v súlade so zvláštnymi predpismi, ale majú len za účel pomáhať lepšie riadiť ukladanie niektorých nebezpečných látok.

Bezpečnostné skrine pre pesticídy a látky na ničenie škodcov (farba zelená)
Tieto skrine sú vhodné pre skladovanie látok ako sú pesticídy a látky na ničenie škodcov, ktoré sú v niektorých  ohľadoch nebezpečné a preto by mali byť uchovávané v uzamknutých skrinkách, ktoré sú vybavené vetraním, záchytnou vaňou a sú označené farebne a štítky, ktoré by mali naznačovať zamestnancom a hasičom, že vo vnútri týchto skríň sú uložené výrobky, ktoré vyžadujú špeciálne zaobchádzanie.

Bezpečnostné skrine pre osobné ochranné pomôcky a zariadenia požiarnej ochrany (farba červená)
Tieto skrine sú vhodné pre skladovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) alebo požiarneho vybavenia. Nie sú v súlade so zvláštnymi predpismi, ale vďaka farbe sú okamžite určené miesta, v ktorých sú uložené zariadenia nevyhnutné pre ochranu užívateľov. V prípade nutnosti, i keď sú dvere zamknuté, môžete získať prístup k zariadeniu, ktoré je vo vnútri jednoduchým a bezpečným rozbitím panelov dverí.
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
343,00 €
980,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
<p>Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.</p>

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

<p>Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.</p>

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

<p>Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.</p>

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.