Domovská stránka Regály šetří prostor i čas

Regály šetří prostor i čas

26. 10. 2011
Firma REGAZ prodává regály a regálové systémy už více než 10 let. Za takovou dobu jsem získali mnoho zkušeností v oblasti integrace a servisu regálů, i proto dokážeme odborně poradit našim zákazníkům, jaké regály jsou pro jejich potřeby ty pravé.
 
Kvalitní a funkční regály Vám umožní efektivně uskladnit zboží. Regály Vám neušetří jen místo, ale i čas, najednou zjistíte, že se ve věcech omnoho lehčeji a rychleji orientujete a vše máte jak se říká po ruce. Regály vytvoří nový prostor a tím Vám usnadní práci.
 
Pokud hledáte jeden regál nebo komplexní regálový systém, potřebujete kvalitu bez kompromisů. Potřebujete pomocníka, který pomůže zlepšit chod Vaší firmy. Firma REGAZ je v této potřebě Vaším nejlepším partnerem.
 
Regály Vám prodáme, dopravíme, namontujeme a zaručíme kvalitní servis a revizi regálů. Náhradní díly zakoupených regálů nejdete také přímo u nás. Pokud nakoupíte regály u nás, nevyhnete se množstevním slevám, které poskytujeme stálým zákazníkům.
Aktuality
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.
Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov23. 5. 2019 Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre skladovanie či prepravu drobnejších materiálov. Na čo sa však zamerať pri ich nákupe?
Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut27. 4. 2019 Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick-up.
Dvojplošinové vozíky - vysoká kvalita, ľahká manipulácia29. 3. 2019 Dvojplošinové vozíky sú prostriedky na to, aby ste mohli ľahšie manipulovať s väčším množstvom predmetov a nástrojov. Ako také však musia byť vysoko kvalitné a spoľahlivé. Aktuálne však môžete vyberať z pestrej ponuky.