Domovská stránka Regály a regálové systémy Poprad

Regály a regálové systémy Poprad

30. 9. 2020
Máte dieľňu či sklad v Poprade a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Poprade zaradiť! Naše regály a regálové systémy Poprad Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok.

Kvalitné dielenské kovové regály pre celý Poprad

Ponúkame regály rôzných kategorií:
  • policové regály, pre skladovanie plastových prepraviek
  • archívne regálové systémy
  • paletové regály
  • regály na pneumatiky a dalšie…

Regál v Poprade musí mať predovšetkým kvalitnú konštrukciu, ktorá je pevná a stabilná vzhľadom k tovaru, náradiu a dalším veciam, ktoré v regále budete skladovať. Pokiaľ hľadáte kvalitné regály v Poprade za dobrú cenu, tak ste na správnom mieste. Sme schopní Vám ich navrhnúť na mieru, alebo môžete využiť náš online návrhár. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou, sme Vám plne k dispozícii a radi Vám pomôžeme a poradíme tak, aby ste boli spokojní v plnej miere.

V našej ponuke máme široké množstvo regálov na špičkovej úrovni. Regály môžete vyberať v dvoch prevedeniach a to vo vypaľovanej farbe  alebo zinkovej úprave. Regály sme Vám schopní dodať i namontovať. Pokiaľ by ste boli schopní si ich namontovať sami, zasielame podrobný montážny postup, podľa ktorého regál môžete zložiť. Naše regály sú zárukou kvality, tak neváhajte a vybavte si s nimi Vaši dieľňu alebo sklad v Poprade. U nás ho môžete nakúpiť za veľmi priaznivé ceny, s dlhou zárukou a bezchybným servisom.

regaly-poprad
Aktuality
Dielenské skrine pre NC nástroje Žilina14. 10. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Žiline, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Dielenské skrine pre NC nástroje Prešov28. 8. 2022 NC skrine sú vhodné k organizácii, ochrane a bezpečnosti pre NC nástroje nielen v Prešove. Sú univerzálne pre ktorékoľvek pracovné prostredie a sú vhodným riešením pre každú potrebu, aj optimalizáciu priestoru.
Dielenské skrine pre NC nástroje Košice14. 8. 2022 V našej ponuke nájdete špičkové dielenské skrine pre NC nástroje Košice, ktoré sa vyznačujú dômyselným prevedením, výbornou kvalitou a vysokou nosnosťou.
Dielenské skrine pre NC nástroje Bratislava31. 7. 2022 Tento druh skríň je ideálny pre bezpečné uloženie, prehľadnosť a organizáciu NC nástrojov nielen v Bratislave, kde budete mať aj záruku toho, že vďaka plastovým lôžkam sa nástroje nepoškodia.
Kovový nábytok a plastové prepravky Michalovce12. 6. 2022 Nemáte vo svojej dielni či skladu prehľad? Chcete mať všetko perfektne uložené? Kovový nábytok a plastové prepravky Vám uľahčia prácu aj v Michalovciach.
Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica6. 6. 2022 Chcete mať vo svojej dielni či sklade v Považskej Bystrici perfektny prehľad? V tomto prípadě sa nezaobídete bez kvalitného kovového nábytku a plastových prepraviek, ktoré nájdete len u nás. Kovový nábytok a plastové prepravky Považská Bystrica Vám zjednodušia uskladňovanie tovaru.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.