Domovská stránka Regály a regálové systémy Poprad

Regály a regálové systémy Poprad

30. 9. 2020
Máte dieľňu či sklad v Poprade a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Poprade zaradiť! Naše regály a regálové systémy Poprad Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok.

Kvalitné dielenské kovové regály pre celý Poprad

Ponúkame regály rôzných kategorií:
  • policové regály, pre skladovanie plastových prepraviek
  • archívne regálové systémy
  • paletové regály
  • regály na pneumatiky a dalšie…

Regál v Poprade musí mať predovšetkým kvalitnú konštrukciu, ktorá je pevná a stabilná vzhľadom k tovaru, náradiu a dalším veciam, ktoré v regále budete skladovať. Pokiaľ hľadáte kvalitné regály v Poprade za dobrú cenu, tak ste na správnom mieste. Sme schopní Vám ich navrhnúť na mieru, alebo môžete využiť náš online návrhár. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou, sme Vám plne k dispozícii a radi Vám pomôžeme a poradíme tak, aby ste boli spokojní v plnej miere.

V našej ponuke máme široké množstvo regálov na špičkovej úrovni. Regály môžete vyberať v dvoch prevedeniach a to vo vypaľovanej farbe  alebo zinkovej úprave. Regály sme Vám schopní dodať i namontovať. Pokiaľ by ste boli schopní si ich namontovať sami, zasielame podrobný montážny postup, podľa ktorého regál môžete zložiť. Naše regály sú zárukou kvality, tak neváhajte a vybavte si s nimi Vaši dieľňu alebo sklad v Poprade. U nás ho môžete nakúpiť za veľmi priaznivé ceny, s dlhou zárukou a bezchybným servisom.

regaly-poprad
Aktuality
Regály a regálové systémy Senica25. 7. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Senici zaradiť!
Regály a regálové systémy Brezno16. 7. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Brezno Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Hlohovec27. 6. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Hlohovec Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Šaľa20. 6. 2021 Pod slovom regál, si môže každý predstaviť čokoľvek. V prípade, ak hladáte regály do pivnice na zaváraniny, alebo pneumatiky prípadne potrebujete vybaviť velkosklad s paletovými regálmi, u nás si určite vyberiete.
Regály a regálové systémy Partizánske13. 6. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Partizánskom zaradiť!
Regály a regálové systémy Dunajská Streda7. 6. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Dunajská Streda Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.