Domovská stránka Regály a regálové systémy Poprad

Regály a regálové systémy Poprad

30. 9. 2020
Máte dieľňu či sklad v Poprade a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Poprade zaradiť! Naše regály a regálové systémy Poprad Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok.

Kvalitné dielenské kovové regály pre celý Poprad

Ponúkame regály rôzných kategorií:
  • policové regály, pre skladovanie plastových prepraviek
  • archívne regálové systémy
  • paletové regály
  • regály na pneumatiky a dalšie…

Regál v Poprade musí mať predovšetkým kvalitnú konštrukciu, ktorá je pevná a stabilná vzhľadom k tovaru, náradiu a dalším veciam, ktoré v regále budete skladovať. Pokiaľ hľadáte kvalitné regály v Poprade za dobrú cenu, tak ste na správnom mieste. Sme schopní Vám ich navrhnúť na mieru, alebo môžete využiť náš online návrhár. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou, sme Vám plne k dispozícii a radi Vám pomôžeme a poradíme tak, aby ste boli spokojní v plnej miere.

V našej ponuke máme široké množstvo regálov na špičkovej úrovni. Regály môžete vyberať v dvoch prevedeniach a to vo vypaľovanej farbe  alebo zinkovej úprave. Regály sme Vám schopní dodať i namontovať. Pokiaľ by ste boli schopní si ich namontovať sami, zasielame podrobný montážny postup, podľa ktorého regál môžete zložiť. Naše regály sú zárukou kvality, tak neváhajte a vybavte si s nimi Vaši dieľňu alebo sklad v Poprade. U nás ho môžete nakúpiť za veľmi priaznivé ceny, s dlhou zárukou a bezchybným servisom.

regaly-poprad
Aktuality
Regály a regálové systémy Prievidza16. 10. 2020 Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Prievidzi zaradiť! Naše regály a regálové systémy Prievidza Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok.
Regály a regálové systémy Trenčín21. 8. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej trenčianskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Trenčín Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Kovové regály7. 8. 2020 Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilný a zaručuje tiež bezpečnosť, a to aj v prípade, keď je regál vystavený veľkému zaťaženiu.
Manipulačné dielenské vozíky17. 7. 2020 Ponúkame nielen manipulačné skladové vozíky, ktorých máme v ponuke naozaj veľký výber, ale aj dielenské vozíky, ktoré sú vyrobené z ocele alebo dreva s výškovo prestaviteľnými policami.
Regály a regálové systémy Martin10. 7. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej martinskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Martin Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Trnava26. 6. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej trnavskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Trnava Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.