Domovská stránka Policové manipulační vozíky

Policové manipulační vozíky

10. 2. 2017
Policové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky všude tam, kde dochází k manipulaci s polotovary i finálními výrobky, či s velkým množstvím dílenského nářadí. V naší nabídce naleznete policové vozíky se zásobníky, či s přestavitelnými policemi. Vozíky je zapotřebí vybírat také podle nosnosti, která se pohybuje v rozmezí od 250 do 500 kg. Všechny vozíky jsou vybaveny odolnými kolečky s černými gumovými obručemi na kuličkových ložiskách.
 

Policové manipulační vozíky

U policových vozíků můžete vybírat z mnoha řad. Tyto vozíky jsou vybaveny výškově přestavitelnými policemi, které mohou být vyrobeny ze dřeva, či z oceli. Dílenský nábytek a manipulační technika firmy Fami vždy zaručuje vysokou kvalitu, vysokou nosnost a dlouhou životnost. Manipulační vozíky je možno osadit nejenom klasickými policemi, ale také šikmými policemi, či plastovými boxy. Můžete vybírat z vozíků z nabídky, nebo si můžete nechat zhotovit vozík na míru Vašim potřebám. Můžete si vybrat i z různých druhů koleček. Kromě klasických černých gumových můžete vybírat také nylonová, nafukovací, vodivá, polyuretanová, nešpinavá a elastická gumová.
 

Policové vozíky s přestavitelnými policemi

V této kategorii můžete vybírat z pěti různých velikostí odkládací plochy. Velikou výhodou těchto vozíků je možnost různého přestavení polic tak, aby vozík přesně odpovídal Vašim potřebám. Výška takového vozíku se pohybuje v rozmezí od 945 do 1425 mm. Všechny vozíky s přestavitelnými policemi mají dvě gumová otočná kolečka s brzdou a dvě pojezdová gumová kolečka o průměru 200 mm.
 

Policové vozíky se zásobníky

Standardně můžete tyto vozíky zakoupit v modré RAL 5012 nebo zelené RAL 6011 barvě. Policové vozíky můžete objednat i s plastovými boxy. Většinou tyto vozíky dodáváme s kovovými policemi. Můžete vybírat z několika variant sklonu polic: rovné, či šikmé.
Aktuality
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.
Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov23. 5. 2019 Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre skladovanie či prepravu drobnejších materiálov. Na čo sa však zamerať pri ich nákupe?
Auto vstavby StoreVan do úžitkových vozidiel, áut27. 4. 2019 Naše vybavenie áut spĺňajú všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a sú vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. Pick-up.
Dvojplošinové vozíky - vysoká kvalita, ľahká manipulácia29. 3. 2019 Dvojplošinové vozíky sú prostriedky na to, aby ste mohli ľahšie manipulovať s väčším množstvom predmetov a nástrojov. Ako také však musia byť vysoko kvalitné a spoľahlivé. Aktuálne však môžete vyberať z pestrej ponuky.