Domovská stránka Dílenské vozíky

Dílenské vozíky

4. 11. 2011

Typy dílenských vozíků

Dvouplošinové  dílenské vozíky
Dílenské vozíky se dvěma plošinami jsou vhodné pro manipulaci s drobnými produkty a nástroji v dílně.
 
Policové manipulační vozíky
Policové manipulační dílenské vozíky dodáváme v mnoha velikostních typech s možností libovolného nastavení ocelových či dřevěných polic. Vysokou nosnost a dlouhodobou životnost dává dílenským policovým vozíkům dokonalost a vysoká profesionalita dílenského zpracování a kvality použitých materiálů.
 
Odkládací dílenský vozík s boxy
Dalším typem dílenského vozíku je vozík s boxy opatřen důmyslným systémem šikmých polic, do kterých ideálně zapadnou plastové přepravky nebo boxy. Tento typ dílenského vozíku je velmi vhodný pro provozy, kde dochází k časté manipulaci s drobnými předměty a produkty. Pro snadnou manipulaci je dílenský vozík opatřen kolečky a plastové boxy jsou snadno modifikovatelné.
 
Dílenské vozíky pro transport přepravek a zásobníků
Specifickým typem dílenského vozíku je transportní vozík, který nám slouží ke snadné manipulaci s prázdnými plastovými zásobníky a boxy. Vozík je opatřen dlouhou manipulační tyčí, která obsluze usnadňuje upevnění a uvolnění přepravovaných boxů a v neposlední řadě velmi usnadňuje manévrování vozíku po dílně.
Aktuality
Skladové regály9. 8. 2019 Ponúkame profesionálne kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti.
Regálové systémy v mnohých variantoch6. 7. 2019 Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2019 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.