Domovská stránka Aktuality Dílenské skříně pro NC nástroje Plzeň

Dílenské skříně pro NC nástroje Plzeň

14. 10. 2022

Tento druh skříní je ideální pro bezpečné uložení, přehlednost a organizaci NC nástrojů nejen v Plzni, kde takto budete mít i záruku toho, že díky plastovým lůžkům se nástroje nepoškodí. Provedení skříní na NC nástroje může být s křídlovými dveřmi, roletou nebo posuvnými dveřmi. Standardní barevné provedení NC skříní je v odstínech modrá RAL5012, světle šedá RAL7035, antracitová RAL7016 a jejich kombinace. Nástrojové rámy jsou v provedení tmavě šedá RAL7000. Plastová NC lůžka jsou červená.

Dílenské skříně pro NC nástroje v Plzni

Držáky NC nářadí jsou vyrobeny z ABS plastů, odolné proti nárazům a minerálním olejům. Uchycují se do rámů pomocí šroubů pro zlepšení pevnosti při manipulaci. K dispozici jsou v různých provedeních a díky tomu mohou sloužit pro širokou škálu dostupných nástrojů. Úložné rámy NC nářadí jsou z lakovaného plechu s řadami lůžek uspořádaných buď vodorovně nebo pod úhlem pro usnadnění vkládání NC nástrojů.

Flexibilní výsuvné police jsou skvělé pro ještě lepší dostupnost, kde mechanickým nastavením (výsuvná zadní zarážka police) umožňuje 3 různé možnosti: 50, 75 a 100kg.

Ve čtyř různých řadách skříní NC Master je nové prodloužení výsuvu police zaručující nosnost 200kg.

Zámky dílenských skříní pro NC nástroje Plzeň máme buď cylindrické nebo digitální. Skříně s cylindrickým zámkem se dodávají standardně se 2 klíči. Skříně s digitálním zámkem může spravovat až 10 uživatelů pomocí tří až osmi místných číselných kódů.

Dílenské skříně pro NC nástroje vám bleskově dodáme po celé Plzni.

Aktuality
Priemyselné Policové Regály a Regálové Systémy pre Firmy21. 7. 2024 Potrebujete spoľahlivé a kvalitné riešenie pre skladovanie vo vašej firme? Priemyselné policové regály a regálové systémy od spoločnosti Regaz sú ideálnym riešením pre organizáciu a optimalizáciu skladovacích priestorov. Naše regály sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu stabilitu, nosnosť a variabilitu, aby splnili všetky vaše potreby.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz