Domovská stránka Aktuality Plošinové vozíky od firmy REGAZ

Plošinové vozíky od firmy REGAZ

28. 7. 2017
Manuální vozíky v nabídce firmy REGAZ patří mezi špičku na trhu. Záruka na vady vzhledu, použitých materiálů a konstrukční vady na standardní modely dokládá kvalitu a důvěru v tyto produkty ze strany výrobce. Plošinové vozíky lze uplatnit v provozech, kde není třeba manipulovat produkty na policích vzhledem k rozměrům těchto produktů nebo též s ohledem na jednoduchost takové manipulace. Tyto druhy vozíků jsou díky svému konceptu naprosto univerzální.
 
Plošinové vozíky dodáváme v řadě rozměrů a nosností. Plošinové vozíky s maximální zátěží do 200 kg jsou vhodné s nejmenší zátěží. Díky svým rozměrům jsou však vhodné do malých prostor. 
 
Plošinové vozíky s modulárním systémem jsou vhodným doplňkem každé dílny i servisu. Rámy plošinových vozíků jsou povrchově upraveny práškovou barvou. Plošina vozíku je vyrobena nejčastěji z MDF desky s povrchovou úpravou. U plošinových vozíků používáme kolečka s gumovou obručí, která nedělají šmouhy a jsou upevněna na kvalitních kuličkových ložiscích. Plošinový vozík používá dva kusy otočných koleček s brzdou a ochranou pro nohy a dva kusy koleček pevných.
 
Základním vybavením skladu nebo dílny je bezesporu kvalitní plošinový dílenský vozík. U nás najdete jak plošinové vozíky standardních parametrů, tak i plošinové vozíky různých délek, šířek i nosnosti, jednoplošinové vozíky s madlem s kovovou nebo dřevěnou odkládací plochou. Všechny uvedené plošinové vozíky jsou dodávány v modré barvě RAL5012 nebo v zelené barvě RAL6011. Manipulační policový vozík s dřevěnou nebo kovovou základnou je ideálním pomocníkem pro práci s těžkými břemeny. Při časté opakující se potřebě manipulace s objemným a hmotným předmětem v rámci prostoru Vaší dílny nebo skladu oceníte plošinový vozík.
 
Mimo plošinových vozíků Vám internetový obchod Regaz.eu nabízíme široký sortiment další manipulační techniky pro vaše sklady a dílny. Pokud máte speciální požadavek na manipulační techniku, kterou jste v naší nabídce nenašli, neváhejte nás kontaktovat, máme dlouholetou praxi v prodeji manipulační techniky a rádi pro Vás najdeme individuální řešení.
Aktuality
Priemyselné Policové Regály a Regálové Systémy pre Firmy21. 7. 2024 Potrebujete spoľahlivé a kvalitné riešenie pre skladovanie vo vašej firme? Priemyselné policové regály a regálové systémy od spoločnosti Regaz sú ideálnym riešením pre organizáciu a optimalizáciu skladovacích priestorov. Naše regály sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu stabilitu, nosnosť a variabilitu, aby splnili všetky vaše potreby.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz