Prepravky, nádoby, boxy

Plastové prepravky

- pre prehľadné skladovanie malých dielov a drobnejšieho materiálu je najvhodnejšie použiť plastové boxy, kovové boxy-prepravky, plastové prepravky, bedne, zásobníky alebo krabičky, ktoré sú všetky stohovateľné. Tieto možno naviac rozlíšiť pomocou farby, takže máte vo svojom sklade či dielni zaručený prehľad.
Nájdete u nás prepravky skosené, pozdĺžne, klasické rovné univerzálne, kónické, ktoré do seba zapadajú alebo

skladacie

.

Prepravky delta

a minerva slúžia predovšetkým na prepravné účely, kedy na spiatočnej ceste šetria náklady za dopravu, keď sa prepravky vracajú prázdne. Pre elektrotechnický priemysel dodávame i antistatickú úpravu tzv. ESD, ktorá je v čiernej farbe. Prepravky majú možnosť bohatého príslušenstvaako napr. delenie, priehradky, priečky, veká, deliace hrebene, potlač logom, poistky, zosilnené dno apd. Niektoré prepravky možno opatriť pojazdovými kolieskami alebo patkami. Najpredávanejšími sú tzv.

skosené prepravky

, ktoré  pokiaľ sú nastohované na seba, je možné z každej z nich vybrať materiál, bez toho aby sa museli prekladať. Používajú sa veľmi často tiež pre

policové regále

a iný kovový nábytok. Na väčšie typy boxov napr. 400x300, 500x300, 600x400 mm máme v ponuke špeciálne regále, kde každá prepravka má svoju vlastnú bunku. Nosnou časťou nie je polica, ale pár vodiacich koľajníc.
 

Ponúkame širokú škálu plastových i kovových prepraviek pre jednoduchú organizáciu Vášho skladu. Naše euro prepravky zodpovedajú štandardným rozmerom a sú vhodné pre všetky pracovné prostredia od logistických skladov a predajní až po dielne a laboratóriá. Vďaka pevnej konštrukcii sú všetky boxy stohovateľné a majú vysokú nosnosť.

 
 

Ponúkame širokú škálu plastových i kovových prepraviek pre jednoduchú organizáciu Vášho skladu. Naše euro prepravky odpovedajú štandardným rozmerom a sú vhodné pre všetky pracovné prostredia od logistických skladov a predajní až po dielne a laboratóriá. Vďaka pevnej konštrukcii sú všetky boxy stohovateľné a  majú vysokú nosnosť.

Medzi najobľúbenejšie produkty v tejto kategórii patria:

 • Skosené boxy

  Skosené boxy umožňujú veľmi prehľadné skladovanie materiálu, pretože i keď sú naskladané na sebe, je možné stále manipulovať s ich obsahom. Tieto ponúkame ako v plastovom, tak kovovom prevedení a v mnohých farbách. V našej ponuke nájdete tiež veľké množstvo príslušenstva od deliacich priečok rôznych rozmerov až po kryty a veká z rôznych materiálov.
 • Euro-prepravky

  Euro prepravky sú svojimi rozmermi veľmi praktické, pretože ide o štandardizované rozmery, ktorými sa riadi veľa výrobcov nielen pre logistický priemysel. S euro prepravkami si tak môžete byť istí, že presne padnú do konštrukcie regálov, Je možné ich efektívne usporiadať na EURO paletách atď. V našej ponuke  nájdete euro prepravky mnohých rozmerov vrátane príslušenstvaregálov, do ktorých ich môžete efektívne ukladať.
 • Prepravné bedne

  Plastové i kovové bedne sú vhodné pre prepravu ťažšieho, alebo objemného tovaru. Plastové bedne sú vyrobené z materiálu, ktorý je nielen pevný, odolný a recyklovateľný, ale je tiež bezpečný k preprave balených potravín. Kovové bedne sú vyrobené z lisovaného oceľového plechu, sú teda veľmi pevné a majú stohovaciu nosnosť až 600kg. Ponúkame ako klasické perforované bedne, tak bedne s plným dnom a stenami. Pokiaľ teda potrebujete skladovať alebo prepravovať väčšie množstvo materiálov, nemožno než doporučiť práve tieto euro bedne.
 • Skladacie prepravky

  Skladacie prepravky sú praktickým riešením pri preprave i skladovaní. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, je možné ich preto stohovať na seba a majú vysokú nosnosť. Keď ich zrovna nepoužívate, možno ich efektívne zložiť a ušetriť tak miesto. Pokiaľ Vám pri skladovaní a preprave záleží na čo najmenších rozmeroch, sú tieto bedne pre Vaše potreby ideálne.
 • Prepravky KLT

  V našej ponuke nájdete tiež  KLT prepravky od spoločnosti Fami, ktoré sú schválené Evrópskou komisiou. Tieto prepravky sú veľmi často používané v automobilovom priemysle a odpovedajú štandardizovaným rozmerom. Vynikajú najmä skvelým pomerom vonkajšej a úžitkovej kapacity, použitím pevného materiálu a pevnými ergonomickými rúčkami. Majú zosilnené dno a sú vhodné tiež pre dopravu na valčekových dopravníkoch. I k tomuto tovaru ponúkame príslušenstvo v podobe viek a krytov.
 • Regálové multiboxy

  Multiboxy tvoria unikátny systém prepraviek. Sú vyrobené z odolného polypropylénu a ich konštrukcia sa vyznačuje vysokou pevnosťou a životnosťou. Slúžia k prehľadnej organizácii akéhokoľvek drobného tovaru. K Multiboxom ponúkame tiež uchopovacie madlá, ktoré uľahčujú manipuláciu a oceľové rámy, do ktorých je možné ich zabudovať. Tento regálový systém je veľmi prehľadný a vhodný nielen do dielní a výrobných hál.
 

Aktuálne správy

Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov

Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odve...

 
Plastové Euro prepravky

Plastové Euro prepravky sú veľmi často využívaným druhom prepraviek a to prevažne vďaka svojim skvelým vlastnost...

 
Regálové konštrukcie pre prepravky

Prepravky sú dôležitou súčasťou každej predajne, dielne, ale aj domácnosti. V nich sa prenáša tovar a materiály,...

 
Plastové boxy a prepravky

V našej ponuke nájdete plastové prepravky v širokej škále pre najrôznejšie účely - skladovacie regálové boxy, vy...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop