Domovská stránka Produkty Regále a regálové systémy Regále s plastovými boxami

Regále s plastovými boxami

Stacionárne regálové stojany, vyrobené z vhodne tvarovaného oceľového plechu, pozostávajú z dvoch stojanov, koľajníc a krížovej časti. Koľajnice sú nastaviteľné a modulárne, môže sa teda kedykoľvek meniť rozloženie zásobníkov, ich počet a veľkosť. Modulárny systém koľajníc robí regály mnohostranné: môžu byť do nich vložené na obidve strany regálu alebo len na jednu stranu, kovové a polypropylénové prepravky veľkosti 1, 2 a 3A2. Základný rám, upevnený na podlahu kotviacimi skrutkami, dáva regálu najlepšiu stabilitu a zaberá veľmi málo miesta. V ponuke sú aj mobilné regálové stojany, ktoré sú ideálne ako pojazdný sklad, nenahraditeľný pri pásovej robote, v dielňach a obchodoch, atď. Vozík s robustnými oceľovými rámami je montovaný na štyri gumové koliečka o priemere 125 mm (dve sú pevné, ostatné dve sú riadené  brzdami).
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
15,00 €
329,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality - Regále s plastovými boxami SK
Regály a regálové systémy Trnava26. 6. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej trnavskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Trnava Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Banská Bystrica12. 6. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej bansko bystrickej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Banská Bystrica Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Nitra29. 5. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej nitranskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Žilina22. 5. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej žilinskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Prešov8. 5. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej prešovskej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Košice2. 5. 2020 Ak chcete mať všetko vo svojej košickej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.