Domovská stránka Produkty Regále a regálové systémy Regále s plastovými boxami

Regále s plastovými boxami

Stacionárne regálové stojany, vyrobené z vhodne tvarovaného oceľového plechu, pozostávajú z dvoch stojanov, koľajníc a krížovej časti. Koľajnice sú nastaviteľné a modulárne, môže sa teda kedykoľvek meniť rozloženie zásobníkov, ich počet a veľkosť. Modulárny systém koľajníc robí regály mnohostranné: môžu byť do nich vložené na obidve strany regálu alebo len na jednu stranu, kovové a polypropylénové prepravky veľkosti 1, 2 a 3A2. Základný rám, upevnený na podlahu kotviacimi skrutkami, dáva regálu najlepšiu stabilitu a zaberá veľmi málo miesta. V ponuke sú aj mobilné regálové stojany, ktoré sú ideálne ako pojazdný sklad, nenahraditeľný pri pásovej robote, v dielňach a obchodoch, atď. Vozík s robustnými oceľovými rámami je montovaný na štyri gumové koliečka o priemere 125 mm (dve sú pevné, ostatné dve sú riadené  brzdami).
Zobrazení: Miniatury | Tabulka
17,00 €
21,00 €
Šírka
0 mm
50000 mm
Výška
0 mm
10000 mm
Hĺbka
0 mm
7894 mm
Na stránku
Aktuality - Regále s plastovými boxami SK
Regály a regálové systémy Senica25. 7. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Senici zaradiť!
Regály a regálové systémy Brezno16. 7. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Brezno Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Hlohovec27. 6. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Hlohovec Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.
Regály a regálové systémy Šaľa20. 6. 2021 Pod slovom regál, si môže každý predstaviť čokoľvek. V prípade, ak hladáte regály do pivnice na zaváraniny, alebo pneumatiky prípadne potrebujete vybaviť velkosklad s paletovými regálmi, u nás si určite vyberiete.
Regály a regálové systémy Partizánske13. 6. 2021 Naše regály a regálové systémy Vám uľahčia skladovanie tovaru a ďalších vecí, v ktorých potrebujete mať prehľad a poriadok. Máte dieľňu či sklad a chcete mať všetko prehľadne uložené? Vieme vám to v Partizánskom zaradiť!
Regály a regálové systémy Dunajská Streda7. 6. 2021 Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez správnych regálov. Regály a regálové systémy Dunajská Streda Vám môžu veľmi jednoducho uľahčiť skladovanie tovaru a ďalších predmetov, v ktorých potrebujete mať perfektný prehľad.