Domovská stránka Aktuality Regály šetří prostor i čas

Regály šetří prostor i čas

26. 10. 2011
Firma REGAZ prodává regály a regálové systémy už více než 10 let. Za takovou dobu jsem získali mnoho zkušeností v oblasti integrace a servisu regálů, i proto dokážeme odborně poradit našim zákazníkům, jaké regály jsou pro jejich potřeby ty pravé.
 
Kvalitní a funkční regály Vám umožní efektivně uskladnit zboží. Regály Vám neušetří jen místo, ale i čas, najednou zjistíte, že se ve věcech omnoho lehčeji a rychleji orientujete a vše máte jak se říká po ruce. Regály vytvoří nový prostor a tím Vám usnadní práci.
 
Pokud hledáte jeden regál nebo komplexní regálový systém, potřebujete kvalitu bez kompromisů. Potřebujete pomocníka, který pomůže zlepšit chod Vaší firmy. Firma REGAZ je v této potřebě Vaším nejlepším partnerem.
 
Regály Vám prodáme, dopravíme, namontujeme a zaručíme kvalitní servis a revizi regálů. Náhradní díly zakoupených regálů nejdete také přímo u nás. Pokud nakoupíte regály u nás, nevyhnete se množstevním slevám, které poskytujeme stálým zákazníkům.
Aktuality
Skladové regály9. 8. 2019 Ponúkame profesionálne kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti.
Regálové systémy v mnohých variantoch6. 7. 2019 Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2019 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.