Domovská stránka Aktuality Online kalkulace policových regálů různých zatížení

Online kalkuace policových regálů různých zatížení

24. 8. 2010
Policové regály si IHNED navrhnete a získáte cenu v ONLINE KALKULATORU. Lze je doporučit při skladování nepaletovaného zboží s rozsáhlým sortimentem např. krabic, přepravek, boxů i větších dílů. Naše policové regály jsou snadno montovatelné, přestavitelné a vhodné pro jakékoli pracovní prostředí, kde je organizovaný pohyb zboží, materiálu nebo dokumentace považován za prioritní.
 
Policové regály mimo typ M15 jsou stavebnicové, tzn. police jsou zavěšeny na stojinách pomocí háčků, nikoli pomocí šroubů a matic, z čehož plyne že výškové přenastavení police je velmi rychlé. Skladové policové regály je možné osadit plastovými nebo kovovými boxy různých rozměrů dle potřeby.
 
Jednotlivé typy policových regálů se liší rozměrovou škálou, výškovou přestavitelností polic, nosnostmi, technickým i barevným provedením, množstvím příslušenství a také termínem dodání. Některé typy umožňují stavění regálů do větších výšek a nabízí možnost jednoho či více poschodí. Tyto nazýváme patrové regály vícepodlažní. V naší nabídce najdete policové regály vhodné např. do kanceláří, jiné mají výborné vlastnosti do vlhkého prostředí.
Aktuality
Prevádzka počas vianoc 202321. 12. 2023 Spoločnosť bude zatvorená od 23.12.2023 do 1.1.2024. Objednávky a dopyty prijaté v tomto období budú vybavené najskôr od 2.1.2024.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2024 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Organizačné prostriedky pre dielne a sklady10. 3. 2024 V našej firme ponúkame širokú škálu priemyselných plastových boxov a prepraviek, ktoré sú ideálne na rôznorodé aplikácie v skladovaní, logistike a výrobe. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám našich zákazníkov, od odolných prepraviek na ťažké náklady až po špecializované boxy pre bezpečný transport citlivého tovaru.
Urobte si poriadok a miesto v pneuservise14. 2. 2024 Regály na pneumatiky sú pozinkované, celá konštrukcia je veľmi ľahká a ľahko manipulovateľná aj vo skompletizovanie stave. Nielen, že je celá konštrukcia vysoko kvalitné a spoľahlivé, rozhodne ale tiež nezhyzdí prostredia pneuservisu.
Výhody kvalitných regálov17. 1. 2024 V dnešnej dobe človek potrebuje mať vo veciach prehľad a preto vám ponúkame regály rôznych druhov. Regály na archiváciu, strojárske regály, regály pre školstvo, autoservisy.
Dielenské vozíky pre ľahkú prepravu13. 12. 2023 Kúpte si kvalitné dielenské vozíky pre ľahkú prepravu produktov menšej veľkosti, spojovacie materiály alebo ručné náradie.
Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Spoločnosť REGAZ SK s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov Fami.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Vybavenie autoregálov StoreVan je vhodné pro všetky typy úžitkových vozidiel.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Spoločnosť iMilani srl je výrobca plastových prepraviek, boxov a zásobníkov.

Regaz
Vlastníme certifikát dôveryhodnosti spoločnosti.
Regaz