Domovská stránka Aktuality Auto vestavby StoreVan do užitkových vozidel, aut

Auto vestavby StoreVan do užitkových vozidel, aut

27. 4. 2019
Naše vestavby do aut splňují všechny požadavky kladené ministerstvem dopravy a jsou vhodné pro všechny typy dodávek včetně menších tzv. pick up. Vybudujte si pojízdnou dílnu podle Vašich potřeb a představ. Systém StoreVan umožňuje splnit všechny požadavky zákazníka díky své výborné kvalitě, rozměrové variabilitě a bohatému příslušenství. Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně. Stáhněte si pro Vaši lepší představu o využití katalog Storevan CZ a určitě zhlédněte galerie ve spodní části stránky.
 
Vestavba může obsahovat zásuvky, police, vany, boxy, skříňky s dvířky, držáky na lahve, pracovní desky výsuvné nebo sklápěcí, perforované panely na nářadí, police na kufříky.Dále dodáváme podlahové desky - podlahy do všech typů užitkových vozů, vnitřní boční krycí ochranné panely do nákladových prostorů a v neposlední řadě najížděcí plošiny, rampy do dodávek. Názvosloví:
  • dílenské vestavby do užitkových vozidel, aut
  • pojízdné dílny, servisní vozidla
  • montážní vozy, auta, automobily
 
Přejít do kategorie: vestavby do aut
esempio-vt-2012-01
Aktuality
Skladové regály9. 8. 2019 Ponúkame profesionálne kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti.
Regálové systémy v mnohých variantoch6. 7. 2019 Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.
Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk23. 6. 2019 Sú vašej profesionálne alebo hobby činností remeselné a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?
Správnym regálom k dokonalému poriadku16. 6. 2019 Poznáte to všetci - v dielni či garáži nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce
Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály7. 6. 2019 Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?
Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach31. 5. 2019 Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného stola. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim kutilom.