Vstavby do vozidiel (vybavenie vozidiel)

Vstavby do vozidiel StoreVan, zariadenie úžitkových vozidiel, áut
 
splňuje všetky požiadavky kladené ministerstvom dopravy a je vhodné pre všetky typy dodávok vrátane menších tzv. pick up. Vybudujte si pojazdnú dielňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Vybavenie do áut StoreVan umožňuje splniť všetky požiadavky zákazníka vďaka svojej výbornej kvalite, rozmerovej variabilite a bohatému príslušenstvu. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne. Stiahnite si pre Vašu lepšiu predstavu o využití katalóg Storevan  a určite si pozrite galériu v spodnej časti stránky.


! INOVÁCIE VSTAVIEB STOREVAN !

! Znížili sme cenu i hmotnosť nových komponentov !

 
 
 
Zostava môže obsahovať zásuvky, police, vane, boxy, skrinky s dvierkami, držiaky na fľaše,  pracovné dosky výsuvné alebo sklápacie, perforované panely na náradie, police na kufríky. Ďalej dodávame podlahové dosky - podlahy do všetkých typov  úžitkových automobilov, vnútorné bočné krycie ochranné  panely do nákladových priestorov a v poslednom rade nájazdové plošiny, rampy do úžitkových automobilov. Názvoslovie:
  • dielenské vstavby do áut, užitkových automobilov
  • pojazdné dielne, servisné vozidlá
  • montážne vozidlá, autá, automobily

U NÁS MÁTE ZÁRUKU 36 MESIACOV. 

 
 

Usporiadanie Vašej pojazdnej dielne vďaka našim regálom do úžitkových vozidiel Vám ušetrí čas i peniaze. Vstavby do áut StoreVan umožňujú splniť všetky požiadavky zákazníka vďaka svojej výbornej kvalite, rozmerovej variabilite a bohatému príslušenstvu. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne.

 

Aktuálne správy

Vybavenie áut - prepravujte náradie a ďalšie materiály bez starostí

Vybavenie áut sú veľmi zaujímavou možnosťou, ako prepravovať náradie aj iné materiály. Budú mať totiž neustále s...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop