Regály a regálové systémy

 

Prednosť nami ponúkaných regálových systémov je predovšetkým dokonalá variabilita zostavenia, veľká odolnosť a nosnosť políc či stĺpcov. Výšková nastavitelnosť políc je od 25 mm, Váš regál si teda môžete prispôsobiť priamo Vašej potrebe. Policové regály je možno vybaviť rôznym príslušenstvom, deliacimi priečkami, ktoré uchovajú prehľad vo Vašom skladu. Všetky nami ponúkané prepravky sú vhodné do ponúkaných regálov.

 
Regály vám uľahčia organizáciu skladu a ušetria miesto – môžete v nich tak uskladniť viac materiálu. Potrebujete regály s policami k vystavovaniu ponúkaného tovaru v predajniach? Nemáte kam uložiť náradie v dielňach alebo tovar v skladoch? Ponúkame Vám produkty určené presne pre Vás. Neviete, ktorý regál z našej ponuky si pre svoje potreby vybrať? Pomôžeme Vám! Regály v ponuke sa líšia nosnosťou, rozmermi, spôsobom konštrukcie a materiálom použitým pri ich výrobe.

Typy regálov v našej ponuke:

 • Policové regály

  Nájdete u nás široký výber  policových regálov, ktoré môžete využiť ku skladovaniu voľného nepaletovaného tovaru. Ponúkame tiež skladovacie systémy zvlášť určené pre veľké, ťažké a objemné diely, balíky a iný tovar. Materiály použité pri výrobe nosných prvkov konštrukcie a políc zaručujú veľmi vysokú nosnosť. Tieto regály sa hodia napríklad do skladov, kancelárií, archivov alebo výrobných hál.
  V našej ponuke sa nachádzajú tiež systémy kovových regálov s plastovými boxami, ktoré uľahčujú prístup najmä k tovaru malých rozmerov.
 • Regály pre skladovanie plastových prepraviek

  Pokiaľ potrebujete prehľadne ukladať plastové prepravky, ponúkame regálové systémy konštruované práve k tomuto účelu. S plastovými prepravkami a boxami môžete ľahko manipulovať – zaisťujú tak prehľadné usporiadanie skladovaného materiálu. Euro prepravky odpovedajú štandardizovaným rozmerom, sú naviac uspôsobené pre skladovanie rozličného tovaru - od elektronických súčiastok až po potraviny. K prepravkám ponúkame tiež širokú škálu príslušenstva - od deliacich prepážok až po kryty a veká. Tieto regály sú výhodné pre sklady, dielny alebo laboratóriá.
 • Regálové konštrukcie s výsuvnými policami

  Potrebujete rýchlo a jednoducho pristupovať k uskladnenému materiálu? Potom sú pre vás regály s výsuvnými policami tým pravým riešením. Vynikajú obzvlášť pevnou konštrukciou a zároveň ľahkou manipuláciou. Koľajnice a ložiská sú vyrobené z prvotriednych materiálov, výsuvné oceľové police tak majú nosnosť až 1000 kg. Na tieto police môžete ukladať napríklad ťažké formy používané vo výrobe, alebo balíky v sklade.
 • Archívne regálové systémy

  Potrebujete archivovať dokumenty? Ponúkame pojazdné regálové systémy práve pre tieto potreby. Tento systém políc, regálov a koľajníc šetrí miesto a sú zvlášť výhodné do rozsiahlych dokumentových archívov podnikov alebo inštitúcií. Tento princíp je nielen bezpečný, ale tiež zaisťuje trvanlivosť uložených dokumentov, pretože budú minimálne vystavované vzduchu a svetlu. Ak máte o tento regálový systém záujem, prosím, kontaktujte nás.
 • Paletové regály

  Bežným riešením mnohých skladov sú paletové regály, tie sú určené k jednoduchému ukladaniu paliet a ich manipuláciu. V logistických centrách je prehľadná organizácia paletovaného tovaru prioritou a naše paletové systémy Vám túto činnosť uľahčia. Paletové regály sú konštruované pre štandardizované Euro palety.
 • Poschodové regálové plošiny

  Zaisťujú maximálne využitie nielen plochy, ale tiež celého objemu skladu. Pokiaľ Vám teda súčasný skladovací systém nestačí, ponúkame možnosť ho efektívne rozšíriť do výšky. Poschodové regály a plošiny spracovávame zákazníkom na mieru, môžete si tak byť istý profesionálnym riešením priamo pre Vaše potreby. Pre ľahkú manipuláciu s obsahom regálu Vám doporučujeme plošinové rebríky a pojazdné schodky

Ponúkame profesionálne plastové a kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti. V našej ponuke sú ako stavebnicové, nastaviteľné konštrukcie tak pevné monolitové regály s rôznymi povrchovými úpravami - od zinkovania po lakovanie špeciálnymi lakmi. Kvalitná povrchová úprava zaistí odolnosť všetkých prvkov voči vonkajším vplyvom.

Pre jednoduchú organizáciu skladov a logistických centier môžete tiež využiť pojazdné regály. Tie šetria miesto a umožňujú maximálne flexibilné využitie Vašich skladových priestorov. V niektorých prípadoch je však nutné stojky pre väčšiu stabilitu ukotviť do steny. Pre predajne ponúkame vozíky a mobilné stojany i s plastovými prepravkami. Tieto regálové systémy vynikajú moderným designom a flexibilitou - sú teda ideálnym riešením pre Vašu predajňu.

Nevyhovujú vám rozmery našich regálov? Zostavte si vlastný regálový systém presne pre Váš sklad či predajňu pomocou nášho online návrhára. Návrh kvalitného regálového systému je jednoduchý: zvoľte požadované rozmery, nosnosť a vzhľad. Okamžite vidíte cenu a dostupnosť Vášho nového regálu. Stačí odoslať objednávku a my Vám všetko dodáme presne podľa Vašich požiadavkov vrátane detailného návodu na montáž.

V prípade, že nevyužijete našej ponuky montáže, je ku každému regálu rovnako dostupný montažny návod. V návode nájdete kompletné inštrukcie pre zostavenie. Tieto návody pre montáž je možné tiež stiahnuť na http://www.regaz.sk/www/montazne-navody-1/. Veríme, že s regálmi spoločnosti Regaz Sk budete spokojní. Vyberte si tiež z našej ponuky kovového nábytku.
 

Aktuálne správy

Paletové regály

24.10.2017
Paletové regály

Paletové regály sa používajú prevažne v logistike, kde slúžia na uloženie paliet s tovarom alebo s materiálom, a...

 

Policové regály

07.10.2017
Policové regály

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľn...

 
Montované kovové regály

Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilná a zaručuje tiež bezpečnos...

 
Regály a regálové systémy

Môžu byť použité v skladoch, dielňach, knižniciach, obchodoch, archívoch a všade, kde je treba ich uložiť. Regál...

 
Regály s plastovými boxami

Regály s plastovými boxami slúži pre prehľadné ukladanie drobných súčiastok alebo spojovacieho materiálu. Vďaka ...

 
Regály pre poschodové sklady

Haly alebo budovy s vysokými stropmi ponúkanie vhodné riešenie skladovanie pomocou regálových systémov. Regály z...

 
Policové regály pre poriadok a prehľad v sklade a dielni

Policové regály sú určené pre ukladanie menších druhov tovaru či materiálu priamo na police. Najčastejšie sú vyu...

 
Policové regály sú SUPER

Na skladovanie najrôznejšieho voľne loženého tovaru a materiálu sa využíva stavebnicový regálový systém typu SUP...

 
Montovaný regál z kovu – tip na istotu

Ak by ste hľadali univerzálny, ale pritom maximálne spoľahlivý kvalitný regálový systém pre vašu dielňu či sklad...

 
Výroba a predaj regálov

Regaz.sk – slovenský špecialista na predaj a montáže regálov i regálových systémov na mieru ponúka v rámci svoji...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop