Skosené plastové boxy - kvalitné riešenie pre prehľadné skladovanie

Plastové boxy si je možné kúpiť v mnohých rozličných variantoch. Praktické sú napriklad skosené plastové boxy, ktoré patria medzi vynikajúce riešenie pre skladovanie najrôznejších materiálov, a to bezpečne a úplne prehľadne!

V skladoch, dielňach a na ďalších miestach je pochopiteľne nutné vytvoriť čo najprehľadnejšie priestory pre ukladanie rozličných materiálov. Tento problém sa dá samozrejme vyriešiť mnohými rôznymi spôsobmi. Zaujímavú variantu napriklad predstavujú skosené plastové boxy, ktoré umožňujú prehľadné skladovanie predovšetkým drobnejších predmetov, teda napríklad skrutiek a matiek, ale aj mnohých ďalších spojovacích aj elektronických materiálov a konečne i väčších súčiastok.

Hlavnou výhodou skosených plastových boxov je samozrejme ich tvar. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z vysoko kvalitného polypropylénu a zároveň vďaka zosilneným hranám je možné navyše bezpečne stohovať na seba. Práve skosené čelo umožňuje bezproblémový prístup k uskladnením materiálom, takže ak sú potrebné, nie je nevyhnutne pracne vynímať jednotlivé boxy zo stohu. Polypropylén pritom patrí medzi plasty, ktoré sú veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu i proti bežným chemikáliám, ako aj proti extrémnejším teplotám (od -20 ° do + 90 °).

Z vyššie uvedeného je zrejmé, že skosené boxy vydrží skutočne dlho v stopercentnom stave. Dodajme, že si ich môžete kúpiť v niekoľkých farebných prevedeniach. To, spoločne s miestom pre umiestnenie štítku, ich robí dokonale prehľadnými, takže budete vždy vedieť, čo ktorá debna obsahuje. Navyše si možno vybrať medzi menšími skosenými boxy z plastu, ale aj skutočne objemné varianty (až 88 litrov). Rozdielna je teda aj ich nosnosť. Jedná sa skrátka o variabilné priestory na skladovanie drobnejšie predmetov. A navyše je k dispozícii aj rôzne príslušenstvo ako napr. Kryty proti prachu.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop