Variabilný rúrkový regálový systém - ideálne riešenie pre sklady

Rúrkové regálové systémy predstavujú vynikajúcu možnosť, ako v skladových priestoroch ľahko a rýchlo vybudovať regály. Tu sa však pole ich pôsobnosti nevyčerpáva, lebo je možné použiť aj pre zostavovanie ďalších konštrukcií ...

Rúrkové regálové systémy sú v posledných rokoch neustále obľúbenejšie, a to z mnohých rôznych dôvodov (pozri nižšie). V ich rámci je totiž možné zostaviť rozmanité konštrukcie od regálov, cez transportné vozíky až po pracovné stoly a výrobné linky. Uplatnenie je teda vskutku široké. Ak si navyše zaobstaráte skutočne kvalitný trubkový regálový systém, budete ho môcť bez najmenších komplikácií používať skutočne dlho. Jednotlivé rúrky sú totiž vykované z kvalitnej ocele a navyše potiahnuté ABS plastom, čo je spoľahlivý ochrana proti korózii.

Jedny z hlavných výhod rúrkového reálového systému, totiž možnosť zostavovania rozličných konštrukcií a vysokú odolnosť sme už uviedli. Existuje však aj rad ďalších pozitív, kvôli ktorým možno o ňom minimálne uvažovať. Tak napríklad poteší veľmi jednoduchá montáž, ktorú zvládne prakticky každý. Rúrky totiž netreba nijako zvlášť upravovať, snáď okrem rezania do požadovaných veľkostí. A poteší tiež ich variabilita - možno si ich totiž kúpiť v niekoľkých farebných prevedeniach, s rôznymi hrúbkami stien a k dispozícii sú aj v ESD, čiže v antistatickom prevedení.

V sortimente rúrkových regálových systémov si je možné objednať aj ďalšie výrobky. Sem patrí napr. Valčekové dráhy a dopravníky, kolieska, prípadne spojky, pracovné stoly aj najrôznejšie kovové a plastové príslušenstvo. Možností máte celý rad, záleží teda iba na tom, na aké účely potrebujete tento variabilný trubkový systém využívať. To okrem iného znamená, že sa jedná o perfektné riešenie do všemožných skladovacích priestorov. A čerešnička na záver? Za trubkový regálový systém od nás v žiadnom prípade neminiete horibilné sumy peňazí!

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop