Policové manipulačné vozíky

Policové manipulačné dielenské vozíky dodávame v mnohých veľkostných typoch s možnosťou ľubovoľného nastavenia oceľových či drevených políc. Vysokú nosnosť a dlhodobú životnosť dáva dielenským policovým vozíkom dokonalosť a vysoká profesionalita dielenského spracovania a kvality použitých materiálov.

Kvalitný dielenský vozík je vyrobený z pevných oceľových trubiek. Vozík je vybavený dvomi pevnými kolieskami a dvomi smerovými natáčivými kolieskami o priemere 200 mm a brzdou alebo bez brzdy.

Typy dielenských vozíkov

Dvojplošinové dielenské vozíky
Dielenské vozíky s dvomi plošinami sú vhodné pre manipuláciu s drobnými produktami a nástrojmi v dielni.

Odkladací dielenský vozík s boxami
Ďalším typom dielenského vozíka je vozík s boxmi opatrený dômyselným systémom šikmých políc, do ktorých ideálne zapadnú plastové prepravky alebo boxy. Tento typ dielenského vozíka je veľmi vhodný pre prevádzky, kde dochádza k častej manipulácii s drobnými predmetmi a produktmi. Pre jednoduchú manipuláciu je dielenský vozík opatrený kolieskami a plastové boxy sú ľahko modifikovateľné.

Dielenské vozíky pre transport prepraviek a zásobníkov
Špecifickým typom dielenského vozíka je transportný vozík, ktorý nám slúži k jednoduchej manipulácii s prázdnymi plastovými zásobníkmi a boxmi. Vozík je opatrený dlhou manipulačnou tyčou, ktorá obsluhe uľahčuje upevnenie a uvoľnenie prepravovaných boxov a v neposlednom rade veľmi uľahčuje manévrovanie vozíka po dielni.

Dielenské vozíky

Dielenské vozíky sú pomocné manipulačné prostriedky pre prácu v dielni aj skladu. Pre Vašu dielňu máme k dispozícii široký výber manipulačných skladových vozíkov. Vozíky sú veľmi obľúbeným prostriedkom pre pohyb materiálu a produktov po dielni, sklade alebo v prevádzke. Dielenské vozíky dodávame vo veľkom množstve rozmerových radov s výškovo nastaviteľnými policami, ktoré môžu byť oceľové alebo drevené. Profesionálne prevedenie manipulačnej techniky Fami zaručuje vysokú nosnosť a dlhú životnosť. Manipulačné dielenské vozíky je možné osadiť plastovými boxmi alebo šikmými policami. Vozíky do dielne a skladu sme schopní dodať na mieru Vašich potrieb

Firma REGAZ sa špecializuje na predaj dielenských vozíkov rovnako ako na ďalšiu manipulačnej techniky už viac ako desať rokov. Za tento čas sme získali neoceniteľné skúsenosti s návrhom a dodávkou najvhodnejšej manipulačnej techniky podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Veríme, že v prípade záujmu o rozšírenie Vašej prevádzky alebo skladu o dielenské vozíky sa s dôverou obrátite práve na nás.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop