Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov

Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre uskladnenie alebo prepravu drobnejších materiálov. Na čo je dobré sa zamerať pri ich nákupe?

Plastové prepravky aktuálne existujú v celej rade variant. Najčastejšie ich zoženiete v rozmeroch od 200x150 mm 800x600 mm a navyše v rôznych farbách. Práve farebné prevedenie sa síce môže na prvý pohľad javiť iba ako čisto estetický prvok, avšak v skutočnosti je to tak len čiastočne. Takéto rozlíšenie totiž často výrazne pomáha s orientáciou, najmä v prevádzkach, kde sa skladuje väčšie množstvo variabilných materiálov.

Pri výbere narazíte aj na ďalšie odlišnosti. Tak predovšetkým existujú rozdiely v tvare, niektoré prepravky navyše majú plné dno aj steny, ďalšie môžu byť perforované (alebo dierované). Zároveň musíte zohľadniť skutočnosť, či chcete plastovú prepravku s otvorom pre uchopenie alebo s prelismi, hoci sú obe varianty veľmi ergonomické. Nech už je akokoľvek, všetky varianty musia byť predovšetkým odolné. Túto požiadavku spĺňajú napríklad populárne plastové EURO prepravky, ktoré v súčasnej dobe patria k najpoužívanejším.

Zdôrazniť musíme tiež stohovanie, teda možnosť skladať plastové prepravky jednu na druhú, lebo do seba zapadajú. To šetrí nielen priestor pri skladovaní, ale je to predovšetkým praktická výhoda pri preprave. Ak je nutné materiál v plastových prepravkách prevážať často, odporúčame vám   zaobstarať si kompletné paletové balenie KLT prepraviek. A samozrejmosťou je, že si môžete zakúpiť tiež najrôznejšie príslušenstvo ako rámčeky na štítky či deliace hrebene, ktoré sú vhodné pri umiestnení naozaj malých dielikov. Skratka a dobre, je o čom uvažovať.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop