Správnym regálom k dokonalému poriadku

Poznáte to všetci - v dielni či garáže nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce. Pritom už ste svoje veci  niekoľkokrát preložili, ale viac priestoru ste tým nezískali. Ak neviete, ako ďalej, odpoveď je skutočne  jednoduchá - skúste niektorý z moderných typov regálov, ktoré dokážu dokonalo ušetriť miesto.

Typov  regálov je veľa, je však veľmi ľahké si z nich vybrať. Záleží hlavne na tom, čo práve potrebujete usporiadať a v čom si urobiť poriadok.
Ak je vašou hlavnou prioritou usporiadanie šanónov a dokumentov, ako sú objednávky, faktúry alebo samotné účtovníctvo, nie je nič lepšie, ako použiť kvalitné regálové systémy, ktoré majú veľkú nosnosť, ale sú tiež veľmi dobre manipulovateľné, pretože stoja na pevných kolieskach. Tieto regály využívajú koľajnicové systémy kartoték, vďaka ktorým vo vašich dokumentoch už nikdy nebude neporiadok.
Ideálny prístup k vášmu uskladnenému materiálu predstavujú regály kombinované s koľajnicovým systémom, ktorý je veľmi podobný tomu, ktorý sa používa pre uskladnenie dokumentov, o ktorom sme informovali vyššie. Koľajnicový systém je veľmi dômyselný a vyrobený z kvalitného materiálu, takže dokáže uniesť až 1000 kg. Uskladniť tak môžete v zásuvkách prakticky čokoľvek, jedine, čo vás limituje, je ich veľkosť.
Ak zakopávate  na každom kroku vo svojej práci o prepravky s rozličnými vecami a  naviac  vás nebaví všetky veci z týchto prepraviek premiestňovať inam, máme pre vás elegantné riešenie. Ak využijete  regály špeciálne navrhnuté pre skladovanie klasických plastových prepraviek, máte po starostiach a vaše prepravky vám už naďalej nebudú prekážať v práci.

Paletové regály pomôžu uskladniť a usporiadať naozaj veľké, zabalené balíky tovaru a  materiálu na paletách. Vďaka vysokej nosnosti regálov a ich veľkosti  sú ideálnym pomocníkom vo veľkých skladoch a logistických centrách.

Policové montované regály sú najčastejšie využívaným systémom, ktorý sa dokáže uplatniť  ako v malých dielňach, tak i veľkých prevádzkach. Kombinuje kvalitný materiál s veľkou nosnosťou a dokáže tak byť nepostrádateľnou výbavou. Skladovať sa tu dá všetko, od malých nástrojov  až po objemnejšie materiály.

Tieto základné typy regálov dokážu uspokojiť potreby ako malej remeselnej dielne, tak aj veľkého, priestranného skladu. Regály sú navyše vyrábané podľa nosnosti a ďalších vlastností ako z plastu a kovu, ale  tiež iných, kvalitných materiálov.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop