Stojany s plastovými boxmi

Kovové stojany, ktoré spoločnosť Regaz Sk ponúka, sa od seba líšia predovšetkým svojimi rozmermi a počtom plastových boxov, ktoré sa do jednotlivých stojanov dajú umiestniť. Vyberať môžete z regálov, ktoré majú rozmery jednak 1067 (š) x542 (h) x1817 (v) mm, jednak 1067 (š) x925 (h) x1817 (v) mm.

V prvom prípade sa jedná o jednostranné stojany, ktoré môžete umiestniť kamkoľvek k stene. Najmenší z ponúkaných stojanov disponuje 5 ks políc. Súčasťou stojanu je tiež 9 ks malých plastových zásobníkov 3 ks väčších boxov. Ak potrebujete niečo väčšieho, môžete si zaobstarať stojan s 9 ks políc, ku ktorým patrí 24 ks malých, 12 ks stredných a 3 ks veľkých zásobníkov. V ponuke nájdete tiež stojan s 12 ks policami, ktorý sa predáva spolu s 45 ks malých plastových zásobníkov, 30 ks stredných a 8 ks väčších boxov. Najväčší stojan tvorí 13 ks políc. Jeho súčasťou je aj 99 ks plastových boxov, pričom malých zásobníkov je 63 a väčších 36.

Okrem jednostranných kovových stojanov nájdete v ponuke spoločnosti Regaz Sk tiež obojstranné stojany. Plastové boxy teda môžete umiestniť z oboch strán stojana, čím získate viac miesta pre uskladnenie drobného materiálu. V podstate sa jedná o rovnaké typy stojanov, ktoré ale policami vybavené aj z druhej strany, takže na neho možno umiestniť dvojnásobok plastových boxov. Nájdete tu teda stojan s 10 ks políc, na ktoré možno celkom umiestniť 18 ks malých zásobníkov a 6 ks väčších boxov. Do stojanu s 18 ks policami sa teda vlezie 48 ks malých, 24 ks stredných a 6 ks veľkých boxov. Vďaka obojstrannému poňatie sa tak do tohto stojana umiestniť celkom 78 růzvně veľkých plastových boxov.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop