Regálové konštrukcie pre prepravky

Regály pre prepravky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a pre prepravky rôznych objemov i tvarov. Vybrať si teda môže naozaj každý. Kúpiť môžete napríklad menšie regálové konštrukcie pre šesť zásobníkov o veľkosti 5, alebo môžete zakúpiť regálový rám, kam sa zmestí hneď 30 plastových zásobníkov o veľkosti 4. Záleží len na vás, čomu dávate prednosť a čo vám bude najviac vyhovovať.

Spoločne s rámami dodávame rovno aj plastové prepravky, ktoré sa presne hodia do vybraných regálových konštrukcií. Tým sa snažíme našim zákazníkom ušetriť čas pri výbere tých správnych prepraviek.

Vďaka tomu, že regálové rámy sú zvarené, sa jedná o veľmi pevné a odolné regálové konštrukcie, ktoré by nemali chýbať v žiadnom sklade, dielni, garáži alebo v predajni s technickým materiálom. Tieto regálové rámy sa teda nemusia nijako zabezpečovať. Samozrejme tie väčšie je lepšie pre istotu nejakým spôsobom upevniť buď k podlahe alebo k stene.

Výhodou týchto regálov je predovšetkým veľmi prehľadné usporiadanie plastových prepraviek a v nich umiestnených drobných materiálov. Tieto konštrukcie sú tiež vybavené poistkami, aby nemohlo dôjsť k nechcenému vypadnutiu prepraviek von.

Plastové prepravky predstavujú jednu z najprehľadnejších možností, ako môžete vo svojej dielni či sklade uskladniť väčšie množstvo drobnejšieho materiálu. Tieto prepravky majú nielen rôzny objem a rôznu veľkosť, ale sú tiež vyrábané v rôznych farbách, čím je možné ešte efektívnejšie rozlíšiť jednotlivý materiál. Plastové prepravky sa najčastejšie používajú pre uskladnenie spojovacieho materiálu, ako sú skrutky, matice atď.

Všetky regály sú vyrobené z materiálov tej najvyššej kvality, ktoré sú tiež opatrené certifikátmi. Spoľahnúť sa môžete na vysokú stabilitu, nosnosť, ale aj profesionálnu technickú úroveň. Ponuka našich kovových regálov určených pre uloženie plastových prepraviek je naozaj veľmi široká.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop