Regály s výsuvnými policami

Naozaj ťažké predmety, ako sú napríklad formy na vstrekovanie alebo el. motory, sa už dnes nemusia uskladňovať len v paletových regáloch, kedy forma leží na palete. My vám ponúkame regálový systém, ktorý disponuje výsuvnými úložnými policami, ktoré majú nosnosť až 1000kg. Formy sa potom na tieto výsuvné police ukladajú žeriavom, a nie vysokozdvižným vozíkom.

Tento typ regálov sa používa predovšetkým pri uskladnení ťažkých predmetov. Uplatnenie teda nachádza v skladoch, dielňach či garážach.

Regály s výsuvnými policami sú vyrábané predovšetkým zo špeciálne upravenej vystuženej ocele. Nevyhnutnou súčasťou sú potom ložiskové kolesá, ktoré umožňujú ľahký pohyb políc, ktoré sú opatrené blokovacím systémom. Nehrozí tak úplné vysunutie jednotlivých políc.

Výhodou výsuvných políc je, že sú plne využiteľné a výškovo prestaviteľné podľa aktuálnych potrieb užívateľa. K tomuto typu regálu je možné tiež dodať zadné i bočné panely. Rovnako je možné pridať aj posuvné dvere so zámkom. Ďalšou výhodou je rýchly a predovšetkým jednoduchý prístup k uskladnenému materiálu.

Povrchová úprava u týchto typov regálov je štandardne v kombinácii farieb modrej a šedej. Možné je tiež dodať regály iba vo farbe zelenej.

Táto konštrukcia sa skladá zo zvislých rámov, zavetrenia, krytov a ďalej pevných aj pohyblivých políc. Rámy sa skladajú z dvoch stĺpov, ktoré sú opatrené perforáciou, roznášacími pätkami a priečnych nosníc.

Regály s výsuvnými policami by mali byť umiestnené na podlahe, ktorá musí mať v miestach prenosu reakcií z nosnej konštrukcie regálu potrebnú únosnosť, a to ako pre tlakové, tak aj pre ťahové zaťaženie, ktoré môže vzniknúť pri plnom vysunutí police. Preto by mali byť regály dobre ukotvené.

K stĺpom týchto regálov sú upevnené držiaky políc, ktoré sú na bokoch osadené dvoma kladkami pomocou čapov. Police u tohto typu regálu sú na bokoch osadené kladkami, ktorých plné vysunutie je zabezpečené prostredníctvom unášačov, ktoré sú osadené koľajnicami.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop