Regály s plnými bočnicami

V naozaj širokej ponuke našej firmy nájdete kovové regály, regálové systémy i policové regály, ktoré môžu byť nielen otvorené, ale aj uzavreté. A to vďaka tomu, že jednotlivé regálové konštrukcie možno vybaviť kovovými bočnicami, čo sú vlastne postranné steny regálových rámov, vďaka ktorým sa celé zostava uzavrie. Bočnicami možno vybaviť kovové regály rôznych typov, rozmerov, nosnosťou aj možnosťou využitia.

Pre výrobu všetkých regálových konštrukcií sa používa iba vysoko kvalitný materiál, ktorý býva opatrený potrebnými certifikátmi. Z rovnakého kvalitného materiálu sú taktiež vyrobené aj už spomínané bočnice.

Regálové konštrukcie tvoria nevyhnutnú súčasť každého skladu, firemnej aj súkromnej ​​dielne, garáží aj servisných pracovísk. Vďaka nim nielenže sa vám podarí v sklade usporiť miesto, ale tiež vám výrazne uľahčí organizáciu uložených materiálov.

Bočnicami je možné vybaviť napríklad regály s výsuvnými policami, ktoré sa používajú pre ukladanie ťažkých predmetov, rôznych prípravkov, atď. Najčastejšie sa bočnicami dovybavujú policové regály, ktoré patria medzi najrozšírenejší typ regálových systémov.

Bočnice možno umiestniť nielen na bočné strany regálových konštrukcií, ale aj do zadnej časti regálu. Samozrejme nie je problém nainštalovať bočnice aj do prednej strany kovového regálu, a tým sa celý regál uzavrie a vznikne tzv. regál skriňového typu. To sa hodí napríklad do miestností, kde sa veľa práši. Uskladnený materiál je tak dobre chránený proti nepriaznivým vplyvom.

Uplatnenie nachádza taktiež napríklad v kanceláriách, kde sa do nich môžu uskladniť napríklad boxy s rôznym archívnym materiálom, alebo v sklade, kde slúži na uskladnenie napríklad čistiacich prostriedkov. Možnosti ich uplatnenia sú teda veľmi široké. Či už si kovové regály s plnými bočnicami kúpite na akýkoľvek účel, určite budete spokojní. 

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop