Regály s plastovými boxami

Regály s plastovými boxami slúži pre prehľadné ukladanie drobných súčiastok alebo spojovacieho materiálu. Vďaka tomuto spôsobu uskladnenia máte o všetkom materiáli vždy dokonalý prehľad. Okrem toho máte vďaka mobilným regálovým stojanom vždy všetok materiál či náradia po ruke. Regály s plastovými boxami tak nájdu uplatnenie v každej dielni či skladu.

Tento typ regálov sa skladá z dvoch stojanov, koľajníc a krížovej časti. Regály sú vyrobené z tvarovaného oceľového plechu. Výhodou týchto regálov je, že tu môžete kombinovať hneď tri veľkosti plastových boxov, ktoré môžu mať až päť rôznych farieb. Každá priečka má pritom nosnosť 25 kg.

Regály s plastovými boxami sa delí na stacionárne, ktoré môžu byť ako jednostranné, tak aj obojstranné. Ďalej existujú regály nástenné, ktoré jednoducho zavesíte na stenu, takže vám v sklade, dielni alebo garáži nezaberú toľko miesta. V neposlednom rade sú na trhu k dostaniu tiež regály pojazdné. Tieto pojazdné regály nachádzajú uplatnenie predovšetkým v pojazdných skladoch, v dielňach, obchodom alebo pri pásovej výrobe. Pohyblivé regály sú samozrejme vybavené štyrmi kolieskami, pričom dve z nich sú pevné, zvyšné dva pohyblivé a riadené brzdami.

Na výber je tiež hneď niekoľko veľkostí regálov. K dispozícii sú napríklad menšie stojany, ktoré môžete umiestniť napríklad na dielenský stôl. Pri práci v dielni tak budete mať potrebný drobný materiál vždy hneď po ruke.

Stacionální regály disponujú modulárnym systémom koľajníc, vďaka ktorému môžu byť prepravky vložené len na jednu stranu regálu, alebo na obe jeho strany. Regály sú vyrobené tak, aby sa do nich vliezli polypropylénové prepravky o veľkostiach 1, 2, 3 a 3A2. Regály, ktoré nie sú mobilné, bývajú upevnené k podlahe kotviacimi skrutkami, čím sa zabezpečí ich stabilita.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop