Regály pre poschodové sklady

Haly alebo budovy s vysokými stropmi ponúkanie vhodné riešenie skladovanie pomocou regálových systémov. Regály zostavené do poschodových skladov zvyšujú podobne ako pojazdné regály úložnú kapacitu v danej podlahovej ploche. Takto nainštalované regály ponúkajú veľké zvýšenie kapacity smerom do výšky. Bez stavebných úprav tak môžete maximálne využiť výšku budovy. Pod plošinou regálov môže prebiehať výroba a hore tvoria regály sklad materiálu.

Konštrukčné riešenie regálov

Ako vytvoriť sklady pomocou regálových systémov?
Regály sú veľmi flexibilne modifikovateľné. Poschodové sklady zložené z regálov tak môžu byť jednoposchodové alebo viacposchodové, záleží iba na výške haly a Vašej požiadavke. Nevyhnutné je vopred určiť funkčnosť skladu a to, či budú všade umiestnené regály, potom hovoríme o regálovej galérii, alebo či niekde zostane voľná plocha. Tieto sklady môžu byť riešené systémom policových regálov, alebo pre stavbu môžu byť použité paletové regály. Stabilitu podlahovej plochy tvoria najčastejšie osb alebo drevotrieskové dosky. V prípade potreby sú nahradzované oceľovými roštami.

Využitie pre regály a regálové systémy

Vďaka svojim vlastnostiam majú poschodové sklady tvorené z regálov najväčšie využitie v servisoch pre skladovanie náhradných dielov alebo vo veľkoobchodných skladoch, kde sa využívajú predovšetkým veľké regálové galérie, ktoré sú ideálnym riešením pre skladovanie rýchloobrátkového tovaru. Takto zostavené regály tiež výborne slúžia v archívoch a knižniciach. Vo výrobných halách sa najlepšie osvedčujú podlahové plošiny, ktoré umožňujú, aby v prízemí klasicky prebiehal výrobný proces, a nad ním sa v tesnej blízkosti nachádza ako výrobný materiál, tak aj výrobné prostriedky a pomôcky.
Dvoj a trojpodlažné regálové konštrukcie Vám umožnia zvýšiť kapacitu skladu alebo získať nový pracovný priestor. Galérie sú tvorené zostavou policových regálov, doplnených o plošiny a schody. Plošiny sú na poschodí vybavené bezpečnostným zábradlím. Regály môžu byť pozinkované alebo opatrené práškovou vypaľovanou farbou.

Firma REGAZ má s návrhom a dodávkou regálových systémov mnohoročné skúsenosti. Pri návrhu regálového systému kladieme maximálny dôraz tak na požiadavky zákazníka, tak aj na maximálnu efektivitu a bezpečnosť. Regály nakupujte vždy u overených odborníkov. Predídete tým mnohým ťažkostiam a finančných strát.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop