Plošinové vozíky od firmy REGAZ

Manuálne vozíky v ponuke firmy REGAZ patria medzi špičku na trhu. Záruka na vady vzhľadu, použitých materiálov a konštrukčné vady na štandardné modely dokladá kvalitu a dôveru v tieto produkty zo strany výrobcu. Plošinové vozíky možno uplatniť v prevádzkach, kde nie je treba manipulovať produktami na policiach vzhľadom k rozmerom týchto produktov alebo tiež s ohľadom na jednoduchosť takejto manipulácie. Tieto druhy vozíkov sú vďaka svojmu konceptu úplne univerzálne.

Plošinové vozíky dodávame v rade rozmerov a nosností. Plošinové vozíky s maximálnou záťažou do 200 kg sú vhodné s najmenším zaťažením. Vďaka svojim rozmerom sú však vhodné do malých priestorov.
Plošinové vozíky s modulárnym systémom sú vhodným doplnkom každej dielne i servisu. Rámy plošinových vozíkov sú povrchovo upravené práškovou farbou. Plošina vozíku je vyrobená najčastejšie z MDF dosky s povrchovou úpravou. U plošinových vozíkov používame koliečka s gumovou obručou, ktoré nerobia šmuhy a sú upevnené na kvalitných guličkových ložiskách. Plošinový vozík používa dva kusy otočných koliečok s brzdou a ochranou pre nohy a dva kusy koliečok pevných.

Základným vybavením skladu alebo dielne je bezpochyby kvalitný plošinový vozík. U nás nájdete ako plošinové vozíky štandardných parametrov, tak i plošinové vozíky rôznych dĺžok, šíriek i nosností, jednoplošinové vozíky s madlom s kovovou alebo drevenou odkladacou plochou. Všetky uvedené plošinové vozík sú dodávané v modrej farbe RAL5012 alebo v zelenej farbe RAL6011. Manipulačný policový vozík s drevenou alebo kovovou základňou je ideálnym pomocníkom pre prácu s ťažkými bremenami. Pri často opakujúcej sa potrebe manipulácie s objemným a hmotným predmetom v rámci priestoru Vašej dielne alebo skladu oceníte plošinový vozík.

Mimo plošinových vozíkov Vám internetový obchod Regaz.eu ponúka široký sortiment ďalšej manipulačnej techniky pre vaše sklady a dielne. Pokiaľ máte špeciálne požiadavky na manipulačnú techniku, ktorú ste v našej ponuke nenašli, neváhajte nás kontaktovať, máme dlhoročnú prax v predaji manipulačnej techniky a radi pre Vás nájdeme individuálne riešenie.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop