Montážne stoly

Montážne pracovné stoly musia byť dvojnásobne flexibilné: na jednej strane s ohľadom na rôznu telesnú výšku užívateľov, na druhej strane majú byť prestaviteľné v krátkom čase, aby vyhoveli meniacim se požiadavkám flexibilnej montážnej prevádzky.

Rozmery a vybavenie pracovného stola prispôsobíme konkrétnym prianím zákazníka. Dielenské stoly možno zakomponovať do montážnych liniek alebo ich doplniť o rôzne manipulačné zariadenia, napr. pásové dopravníky alebo valčekové trate.

Ľahké montážne stoly sú veľmi vhodné do automobilových a elektrotechnických prevádzok, do škôl a výcvikových centier, i ako kontrolné pracovisko alebo laboratórne stoly.

Montážne pracovné stoly sa dajú bez najmenších ťažkostí výškovo upraviť v rozmedzí 900 - 1180 mm, majú široký sortiment komponentov a ich stavebnicové riešenie umožňuje vysokú variabilitu. Voliť môžete šírku dosky, podvesný kontajner, perfopanely pre držiaky náradia, polohovateľné police, svetelnú rampu, opierku pre nohy. Vďaka výškovo upraviteľným nohám a polohovateľnej opierky pre nohy sa stôl radí medzi ergonomické stoly. Stôl sa dodáva demontovaný na jednotlivé komponenty.

Niektoré montážne, opravárske, servisné práce, kde nemožno ľahko manipulovať s výrobkom, ktorý je napr. veľký a ťažký, je potrebné pracovné stoly pojazdné. Pojazdné pracovné stoly základné alebo špeciálne pojazdné stoly, ktoré sú skvelým kompromisom kvality a ceny. Každý pracovný či dielenský stôl môže obsahovať tiež zadné odkladacie steny, zadné panely, závesné steny na náradie, krabičky, alebo odkladacie police. Závesné steny pracovných stolov sú tvorené predovšetkým perforovanými panelmi, kde možno inštalovať najrôznejšie háčiky pre náradie.

Montážny stôl COMFORT

Z našej ponuky vyberáme pracovný stôl Comfort, ktorého zostava obsahuje policu o rozmere 320 mm, dva perforované panely a výškovo nastaviteľnú pracovnú dosku. Nosnosť stojiny stolu je 150kg (75kg x 2). Nosnosť pracovnej dosky stolu je pekných 50kg. Na tento pracovný stôl poskytujeme nadštandardnú záruku 60 mesiacov. To všetko len za 9.948 Kč bez DPH.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop