Policové regály na mieru

Policové regály sú najrozšírenejším druhom regálových systémov. Svojou variabilitou sú vhodné pre vybavenie rôznych prevádzok. Výborne sa hodia do archívov pre skladovanie dokumentov a šanónov, ale rovnako dobre poslúžia  i pri ukladaní nepaletovaného tovaru väčších kusov a s využitím prepraviek i drobného materiálu. Policové regály sa vyrábajú v niekoľkých typoch, ktoré sa líšia tvarom prierezu stĺpov, rozmerov  políc a systémom ich uchytenia.

Policový regálový systém predstavuje najjednoduchšie  riešenie pre rôzne skladovacie priestory. Jeho výhodou je variabilita a schopnosť ľahko sa prispôsobiť akýmkoľvek priestorovým podmienkam. Montáž regálov je veľmi ľahká, pretože sa pri nich nepoužívajú žiadne skrutkované spoje. Police sú voľne prestaviteľné po 25 - 50 mm.

Štandardnú regálovú zostavu je možné doplniť ďalšími prvkami - napr. pevné i posuvné deliče, plné steny a dvere, kontajnery, zásuvky atď., ktoré optimalizujú využitie regálového systému s ohľadom na druh skladovaného materiálu. Z policových regálov je možné zostaviť regálovú galériu a znásobiť tak skladovaciu plochu.

Regály sa dodávajú potiahnuté vysoko kvalitnou práškovou farbou, vypalovanou pri teplote 200 °C, v štandardnej farebnosti alebo podľa želania zákazníka.

Policový regálový systém doplňuje radu kovových regálov určených pre priemysel i súkromný sektor. Systém doplňuje tieto regálové systémy o produkt z prvotriedneho pozinkovaného materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou stabilitou konštrukcie a dlhou životnosťou. Systém je veľmi variabilný a rieši tak ukladanie predmetov rôznych veľkostí a hmotností. Prepracované spojovacie prvky zaručujú rýchlu a jednoduchú montáž. Police sú prestaviteľné po 75 mm.

Regálový systém je svojou ľahkou a odolnou konštrukciou veľmi vhodný pre výstavbu regálových galérií, čím je možné značne navýšiť kapacitu skladu. Galéria je tvorená zostavou policových regálov doplnených obslužnými plošinami a schodami. Kvalitné policové regály nakupujte u odborníkov na www.regaz.sk.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop