S dodávkou regálov spoliehajte na REGAZ

Všetky regály a regálové systémy policových  regálov, paletové regály (štandartné paletové regály, atypické paletové regály na všetky druhy paliet) , konzolový ( stromčekový ) regál , mobilné regály , vjazdové regály , lacné hobby regáliky ale i špeciálné skladové a galerijné regály v ponuke REGAZ.eu sú  kovové regály variantne z našej výroby alebo z ponuky najväčších výrobcov regálov v EU. Tým sú regály navrhované v pomere požiadaviek na maximálny výkon za super cenu. Pre regálové systémy ponúkame výber vhodného typu regálu, bezplatný grafický návrh regálov a ich umiestnenie v sklade, archívu alebo depozitu spoločne s komplexnou dodávkou vrátane dopravy regálov a montáže skladových regálov . Veríme, že Vás regály od firmy REGAZ zaujmú svojou cenou samotného regálu a kvalitou. Riešenie pre regály v sklade nenechávajte na poslednú chvíľu, návrh riešenia je potrebné zvyčajne niekoľkokrát prepracovať aby boli regály a prípadne manipulačná technika v súlade s Vašimi požiadavkami. Samozrejmosťou dodávky pre každý regál je i potrebná technická dokumentácia, certifikát a označenie regálov  podľa požadovanej normy.

Policové regály

Policové regály (archívne policové regály, skladové policové regály, hobby regály, špeciálne regály, bezskrutkové a skrutkové policové regály) sú dominantnou  ponukou firmy REGAZ. Policové profesionálne regály v prevedení zinok držíme skladom pre operatívne dodanie regálov klientom. Kovové police sú vyrábané v štandardných rozmeroch, avšak v prípade záujmu je možné vyrobiť kovové police i v atypických rozmeroch. Kontaktujte nás pre bezplatné vypracovanie grafického návrhu a cenovú ponuku pre policové regály alebo iný typ regálov. Každý policový regál má svoje výhody a nevýhody, ktoré sa Vám pokúsime vysvetliť a ponúknuť Vám vhodné riešenie pre  vás./p>

Paletové regály

Paletové regály REGAZ pre  uskladnenie paliet v regáloch v skladoch a halách a paletové regály pre exteriér. Základnou ponukou paletových regálov sú kovové paletové regály v povrchovej úprave paletového regálu prášková farba alebo paletové regály v prevedení regálu zinok, alebo cenovo najvhodnejšou variantou paletového regálu: paletové stojky z pozinkovaného plechu a farebné priečky paletových regálov. V rámci bezplatného zameriavania skladu a grafického návrhu skladových paletových regálov Vám ponúkneme vhodné riešenie regálov na palety pre Váš sklad. REGAZ ponúka dodávku paletových regálov v štandardných rozmeroch, avšak sú samozrejmosťou i atypické paletové regály pre všetky druhy paliet prípadne debien. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali pre spracovanie  vhodného návrhu riešenia  Vašich skladových regálov.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop